Біткойн знову зростає, нові стейблкойни в блоці

Ключові висновки

  • За останній тиждень біткойн зріс приблизно на 10% і наближається до історичного максимуму в понад 73 500 доларів, якого він досяг менше місяця тому.
  • Виявилося, що Do Kwon і Terraform Labs обдурили інвесторів у зв’язку з крахом невдалого алгоритмічного стейблкоіна Terra USD.
  • VanEck і Ripple беруть участь у двох нових стейблкоїнах, які виходять на крипторинок.
  • Аналітики продовжують відстежувати спотові надходження біткойн-ETF, оскільки відтік від GBTC може сповільнитися тепер, коли Genesis конвертувала свої авуари у справжні біткойни.
  • Уряд США може продати біткоїни на 2 мільярди доларів, пов’язані зі зломом нині неіснуючого даркнет-ринку Silk Road.

Bitcoin (BTC) позбувся хвилювання минулого тижня і в понеділок ненадовго торгувався вище 72 000 доларів — це свідчить про те, що зростання далеко не зупинилося напередодні його четвертого зменшення вдвічі цього місяця.

Минулого тижня у центрі уваги були стейблкоїни, коли VanEck і Ripple Labs брали участь у нових пропозиціях. Крім того, суд присяжних у Нью-Йорку визнав Terraform Labs та її засновника До Квона відповідальними за цивільні звинувачення у шахрайстві.

Біткойн знову зростає, скорочуючи розрив до $73 000

Яка це була дика поїздка для біткойн-інвесторів. Після того, як криптовалюта перевищила історичний максимум у понад 73 000 доларів, минулого місяця криптовалюта впала майже до 60 000 доларів.

Наразі біткойн торгується на рівнях, які спостерігався на початку минулого тижня, але йому довелося повертатися після різкого падіння до рівня нижче 65 000 доларів, перш ніж набрати перевагу та завершити минулий тиждень у зеленому кольорі.

Хоча спот біткоін біржові фонди (ETF) спостерігали значні відтоки в розмірі 85,7 мільйонів доларів США в перший день місяця — головним чином через відтік понад 300 мільйонів доларів США від Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)—за даними Farside Investors, потоки зросли назад і наприкінці тижня склали 484,5 млн доларів чистого надходження.

Наступним стало нещодавнє зростання ціни біткойна удвічі Очікується, що подія відбудеться менш ніж за два тижні. Зокрема, кілька останніх звітів зазначено будь-який потенційний вплив халвінгу на ціну біткойна може бути затьмарений динамікою попиту та пропозиції спотових біткойн ETF.

Крім того, Tether (UST), який є емітентом найбільшого та найпопулярнішого у світі стейблкойна, додав 8888 біткойнів (наразі вартістю близько 640 мільйонів доларів) до своїх резервів протягом першого кварталу року. Біткойн-адреса компанії зараз є сьомою за величиною в мережі з точки зору холдингів, у ній зберігається біткойн на суму понад 5 мільярдів доларів, згідно з даними. Блок.

VanEck і Ripple беруть участь у нових пропозиціях стейблкойнів

Говорячи про стейблкойнинезабаром у блоці можуть з’явитися нові пропозиції.

Фінтех-компанія Agora залучила 12 мільйонів доларів перед тим, як запустити свою пропозицію стейблкоїнів Agora цифровий долар (AUSD), резерви якої будуть підкріплені VanEck. Хоча VanEck вже керує біткойн ETF — VanEck Bitcoin Trust (HODL)—ця нова пропозиція розширює ставку на криптовалюти. Для Agora продукт використовує інвестиційний досвід VanEck, а також сімейні зв’язки. Засновник Agora Нік ван Ек є сином генерального директора VanEck Яна ван Ека.

Ripple Labs, компанія, що стоїть за токеном XRP (XRPUSD), також оголосив свій вихід на ринок стейблкойнів із цифровою валютою, що підтримується доларами США, спрямовану на посилення синергії між криптовалютами та звичайними фінансовими системами. Ця ініціатива покликана збільшити ліквідність і сприяти більш широкому застосуванню XRP Ledger, особливо коли йдеться про програми децентралізованого фінансування (DeFi). Пропозиція стейблкойнів Ripple буде забезпечена такими активами, як резерви в доларах США та короткострокові казначейські векселі, і вона також буде доступна в Ethereum після запуску.

Do Kwon і Terraform Labs визнані відповідальними за шахрайство

Журі Нью-Йорка знадобилося приблизно дві години, щоб вирішити це питання Лабораторії Terraform і її засновник До Квон були притягнені до відповідальності за обман інвесторів у цивільному позові, поданому Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

SEC стверджувала, що компанія та Квон надали оманливі запевнення щодо надійності своїх алгоритмічний стейблкойн UST, яка була центральною в Терра драматичний крах екосистеми на 40 мільярдів доларів у травні 2022 року.

The Судовий процес SEC зазначив, що Terraform Labs і Квон намалювали інвесторам надто оптимістичну картину механізму стабільності UST і функціональних можливостей блокчейну Terra, особливо його цінової стабільності, яку принаймні один раз штучно підтримувала неназвана американська торгова фірма.

Це другий великий результат судового розгляду, пов’язаного з шахрайством з криптовалютою, за останні кілька тижнів. Колишній генеральний директор FTX Сем Бенкман-Фрід, який також був одним із улюбленців попередньої бульбашки ринку криптовалют, був засуджений до 25 років в'язниці за кримінальним звинуваченням у шахрайстві 28 березня.

Чого очікувати на ринках цього тижня

Прецедент припускає зростання цін на біткойни після халвінгу, але цього разу це не гарантія ефективності. Однак одне можна сказати напевно. Інвесторам потрібно пристебнутися та підготуватися до нестабільності в короткостроковій перспективі, навіть якщо з часом з’являться можливості прибутку.

Інвестори використовують припущена волатильність щоб оцінити ринкові настрої щодо цін у майбутньому. Згідно з дослідженням Kaiko, для опціонних контрактів на біткойни з різними термінами дії цей показник різко зріс за минулі вихідні, змінивши курс на попередній тиждень.

Передбачувана волатильність для «закінчення термінів дії протягом наступних двох тижнів зросла найбільше, з 59% до 71% лише за два дні. Це говорить про те, що очікування щодо короткострокової волатильності зростають», – пишуть аналітики Kaiko у своїй записці в понеділок. , звинувачуючи невизначеність у попиті на біткойн ETF.

За словами аналітика Bloomberg Джеймса Сейффарта, аналітики криптовалютного ринку будуть уважно стежити за надходженнями спотових біткойн-ETF цього тижня, оскільки очікується, що відтік від GBTC сповільниться через продажі, пов’язані з процедурою банкрутства Genesis. За словами іншого аналітика Bloomberg ETF Еріка Балчунаса, березень був, безумовно, найсильнішим місяцем за всю історію спотового спотового надходження біткойн-ETF, і перший тиждень квітня не вказував на те, що припливи найближчим часом припиняться.

Іншим потенційним впливом на ринок цього тижня буде понад 2 мільярди доларів у біткойнах, пов’язаних зі зломом давно неіснуючого даркнет-маркету Silk Road, який було надіслано на Coinbase (МОНЕТА) урядом США. Незрозуміло, що відбувається з цими коштами, але цілком можливо, що вони можуть чинити тиск на ціни, якщо монети будуть продані.

Цінова дія також, ймовірно, пожвавиться навколо майбутнього удвічі; однак незрозуміло, чи може це закінчитися “продавати новини“ситуація відразу після події.

Source link

Поділіться своєю любов'ю