Біткойн зріс до 35 000 доларів, що є максимумом за півтора року на ставках на ETF

У понеділок, 23 жовтня, біткойн злетів на 10 відсотків до півторарічного максимуму, а криптовалютні акції пішли за нього вгору, оскільки спекуляції щодо можливості створення біткойн-біржового фонду (ETF) викликали ентузіазм щодо сектора та спонукав коротких продавців залишити позиції.

Найбільша у світі криптовалюта минулого разу коштувала 32 833 долари після того, як торгувалася до 34 283 доларів. Акції, пов’язані з криптовалютою, такі як біржа Coinbase Global, майнер Marathon Digital, власник біткойнів MicroStrategy, різко зросли та почали зростати в неробочий час Торгівля США.

Менший конкурент ether також піднявся на 6 відсотків, досягнувши двомісячного максимуму та перевищивши своє 200-денне ковзне середнє.

Зростає очікування

Очікування біткойн-ETF зросли після повідомлень цього місяця, в тому числі від Reuters, про те, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) не буде оскаржувати рішення про неправильність відхилення заявки від Grayscale Investments.

Вважається, що перспектива спотового біткойн-ETF стимулює ширші потоки в криптовалюту, оскільки це дозволить ширшому колу інвесторів купувати експозицію, не торгуючи нею безпосередньо.

«Ринок робить усе можливе, щоб запустити схвалення фізичного BTC ETF, і погоджується, що це станеться протягом наступних трьох місяців, якщо не раніше», — сказав Метью Дібб, ІТ-директор компанії з управління криптовалютними активами Astronaut Capital. .

BlackRock, VanEck, WisdomTree, Fidelity, Bitwise та Invesco мають незавершені заявки на біткойн ETF. ETF iShares від Blackrock входить до списку ETF на веб-сайті розрахункової палати DTCC, що спонукає до останніх припущень, що його затвердження неминуче.

Невідомо, коли і чому ETF був у списку. DTCC і BlackRock не відразу відповіли на запити про коментарі по телефону та електронною поштою. Минулого тижня BlackRock спростував помилкове повідомлення про схвалення ETF, а джерела, близькі до SEC, підтвердили, що заявка все ще очікує на розгляд.

SEC не відразу відповіла на запит про коментар, надісланий електронною поштою після закінчення робочого дня в понеділок.

Геополітичні ризики

Дібб також вказав на дані аналітичної платформи криптовалютних деривативів Coinglass, яка показала значну ліквідацію коротких позицій біткойнів за останні 24 години.

Цей крок також є результатом занепокоєння на ширших ринках щодо ризику Ізраїльська війна з ісламістським угрупованням ХАМАС стає ширшим регіональним конфліктом.

«Ми бачили нещодавно геополітична напруженість стимулювати попит на дефіцитні активи, включаючи як фізичне золото, так і біткойни, які багато інвесторів вважають цифровим золотом», — сказав Зак Пандл, керуючий директор з досліджень Grayscale Investments, менеджера криптовалютних активів.

«Чудові новини! Mint тепер на каналах WhatsApp 🚀 Підпишіться сьогодні, натиснувши посилання, і отримуйте останні фінансові відомості!” Натисніть тут!

Ця історія була опублікована зі стрічки інформаційного агентства без змін до тексту. Змінено лише заголовок.

Зловити всіх Ділові новини, Новини ринку, Сенсація Події та Останні новини Оновлення Live Mint. Завантажити The Додаток Mint News щоб отримувати щоденні оновлення ринку.

більше
менше

Оновлено: 24 жовтня 2023 р., 09:09 IST

Source link

Поділіться своєю любов'ю