BTC, ETH, BNB, XRP, SOL, ADA, DOGE, TON, LINK, MATIC

Bitcoin (BTC) легко піднявся вище зони опору від 31 000 до 32 400 доларів 23 жовтня, що стало несподіванкою для багатьох учасників ринку. Зазвичай ціна має тенденцію до консолідації або коливань поблизу жорстких рівнів опору, але цього разу це не так.

Учасники ринку налаштовані оптимістично, оскільки вони очікують, що спотовий біржовий фонд Bitcoin отримає схвалення швидше, ніж пізніше. Аналітик Bloomberg ETF Ерік Бальчунас заявив у дописі на X (раніше Twitter) 23 жовтня, що розміщення спотового біткойн-ETF BlackRock на Depository Trust & Clearing Corporation (DTCC) є «частиною процесу» виведення ETF на ринок. Він додав, що «важко не дивитися на це, оскільки вони отримують сигнал, що схвалення є певним/неминучим». Однак пізніше представник DTCC сказав, що лістинг згаданого ETF існує з серпня і він там не свідчить про схвалення регуляторних органів.

Щоденні показники ринку криптовалют. Джерело: Coin360

Поспіх купувати біткойн до того, як буде отримано згоду на спотовий біткойн ETF, пояснюється тим, що аналітики очікують різкого зростання цін після отримання зеленого світла. Про це повідомив науковий співробітник Galaxy Digital Чарльз Ю Ціна біткойна може зрости на 74,1% у перший рік після запуску ETF у Сполучених Штатах.

Чи є нещодавнє зростання біткойнів початком стійкого сильного зростання чи настав час фіксувати прибуток? Як поведуть себе альткоїни, коли ціна біткойна демонструє силу?

Давайте проаналізуємо графіки 10 найкращих криптовалют, щоб дізнатися.

Аналіз ціни біткоіни

23 жовтня біткойн різко перевищив жорсткий бар’єр накладних витрат у $31 000 до $32 400. Це вказує на відновлення висхідного тренду.

Денний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Різке підвищення останніх кількох днів призвело до того, що індекс відносної сили (RSI) глибоко перекупився. Іноді на початкових етапах нового бичачого руху RSI має тенденцію залишатися в зоні перекупленості протягом тривалого часу.

Важлива підтримка, на яку слід спостерігати на нижній стороні, становить 32 400 доларів, а потім 31 000 доларів. Очікується, що покупці будуть активно захищати цю зону. Якщо ціна підніметься з цієї зони підтримки, бики спробують довести пару BTC/USDT до 40 000 доларів.

І навпаки, падіння нижче 31 000 доларів означатиме, що нещодавній прорив міг бути пасткою для биків.

Аналіз ціни ефіру

Ефір (ETH) діапазон розрісся вгору з проривом вище 1746 доларів США 23 жовтня, що вказує на потенційний початок зміни тенденції.

Денний графік ETH/USDT. Джерело: TradingView

Бики намагалися продовжити ралі 24 жовтня, але довгий гніт на свічнику показує сильні продажі на вищих рівнях. Важливим рівнем зниження є 1746 доларів. Якщо бики утримають цей рівень під час повторного тестування, пара ETH/USDT може підскочити вище 1855 доларів. Це може відкрити двері для зростання до 1900 доларів, а потім до 2000 доларів.

Ймовірно, у ведмедів інші плани. Вони спробують повернути ціну нижче 1746 доларів і зловити агресивних биків. Потім пара може впасти до 20-денної EMA ($1648). Такий крок приведе до того, що пара може продовжити свою консолідацію ще на деякий час.

Аналіз цін BNB

BNB (БНБ) перевищив безпосередній опір у 223 долари 23 жовтня, але бики не змогли зберегти імпульс і подолати перешкоду в 235 доларів.

Денний графік BNB/USDT. Джерело: TradingView

Продавці намагаються знизити ціну нижче 223 доларів. Якщо їм вдасться це зробити, це свідчитиме про те, що пара BNB/USDT може ще деякий час коливатися між 203 і 235 доларами.

20-денна EMA ($215) почала зростати, а RSI знаходиться на позитивній території, що вказує на перевагу биків. Якщо ціна підніметься з 223 доларів, це означає, що бики купують на падіннях. Це покращить перспективи ралі вище 235 доларів. Потім пара може почати зростання до 250 доларів і, зрештою, до 265 доларів.

Аналіз ціни XRP

XRP (XRP) протягом останніх кількох місяців коливався в межах великого діапазону від 0,41 до 0,56 долара. Бики підняли ціну вище рівня опору діапазону 24 жовтня, але довгий гніт на свічнику показує, що ведмеді намагаються захистити рівень.

Денний графік XRP/USDT. Джерело: TradingView

У діапазоні трейдери зазвичай продають близько верхнього опору, і це те, що видно в парі XRP/USDT. Якщо ціна досягне ковзних середніх, це приведе до того, що пара може залишатися в межах діапазону від 0,56 до 0,46 долара ще кілька днів.

Натомість, якщо ціна підніметься з поточного рівня та перевищить 0,56 долара, це означатиме початок нового висхідного руху. Пара може спочатку піднятися до 0,66 долара, а потім спробувати піднятися до 0,71 долара.

Аналіз цін Solana

Солана (SOL) 23 жовтня досяг цільового показника в $32,81, коли трейдери могли зарахувати прибуток. Це почало корекцію 24 жовтня, яка була недовгою.

Денний графік SOL/USDT. Джерело: TradingView

Це свідчить про те, що настрої залишаються позитивними, і кожне незначне падіння купується. 25 жовтня покупці підняли ціну вище $32,81, що вказує на початок наступного етапу висхідного тренду. Наступного разу пара SOL/USDT може злетіти до $38,79.

RSI залишається на території перекупленості, що вказує на те, що пара ризикує спостерігати незначну корекцію або консолідацію в найближчій перспективі. Якщо ціна опуститься нижче $29,50, пара може впасти до $27,12. Цей рівень, ймовірно, свідчитиме про сильні покупки з боку биків.

Аналіз ціни Cardano

Кардано (ADA) перевищив опір $0,28 24 жовтня, але довгий гніт на свічнику показує, що ведмеді продають на вищих рівнях.

Денний графік ADA/USDT. Джерело: TradingView

Пара ADA/USDT, ймовірно, стане свідком жорсткої боротьби біля позначки 0,28 долара. Якщо ціна падає і залишається нижче цього рівня, це означатиме, що ринки відхилили прорив. Це може ще деякий час утримувати пару в діапазоні від $0,24 до $0,28.

Навпаки, якщо ціна відскакує від $0,28 і підніметься вище $0,30, це означає, що бики перевернули рівень підтримки. Це може почати нове зростання до $0,32. Якщо цей рівень буде вилучено, пара може почати рух до $0,38.

Аналіз ціни Dogecoin

Dogecoin (ДОЖ) ралі зустрілося з великими продажами на рівні 0,07 дол. США 24 жовтня, як видно з довгого гнота на денному свічнику.

Денний графік DOGE/USDT. Джерело: TradingView

Пара DOGE/USDT може увійти в період корекції або консолідації найближчим часом. Протягом цього часу, якщо пара не поступиться, це означає, що бики не поспішно закривають свої позиції. Це покращить перспективи прориву вище $0,07. Тоді пара може зрости до 0,08 долара.

Бичачий кросовер на ковзних середніх і RSI на території перекупленості показує, що «бики» володіють. Ця перевага буде на користь ведмедів, якщо вони опустять ціну нижче $0,06.

пов’язані: Matrixport вдвічі знижує прогноз біткойнів на кінець року в розмірі 45 тисяч доларів США

Аналіз курсу тонкойна

Тонкойн (TON) знизився з $2,26 24 жовтня, вказуючи на те, що ведмеді захищають опір на $2,31.

Денний графік TON/USDT. Джерело: TradingView

Перша підтримка на нижній стороні знаходиться на ковзних середніх. Якщо ціна відскакує від цього рівня, це означає, що настрій позитивний і трейдери купують падіння. Це збільшить ймовірність прориву вище $2,31. Якщо це станеться, пара TON/USDT може повторно перевірити величезний опір на рівні 2,59 долара.

Навпаки, якщо ціна повертається вниз і пробивається нижче ковзних середніх, це припускатиме, що пара може консолідуватися між 1,89 і 2,31 долара протягом деякого часу. Ведмеді повернуться в крісло водія, якщо опустять ціну нижче 1,89 долара.

Аналіз цін Chainlink

Ланка ланцюга (ПОСИЛАННЯ) вирвався з багатомісячної консолідації 22 жовтня, коли покупці підняли ціну вище опору накладних витрат у 9,50 дол.

Денний графік LINK/USDT. Джерело: TradingView

Продавці спробували повернути ціну нижче рівня прориву в $9,50 24 жовтня, але довгий хвіст на свічнику свідчить про агресивні покупки на нижчих рівнях. Купівля відновилася 25 жовтня, і пара LINK/USDT продовжила свій шлях угору. Мета шаблону прориву від $9,50 становить $13,50, але якщо цей рівень буде перетнуто, пара може досягти $15.

Якщо ведмеді хочуть запобігти зростанню, їм доведеться знизити ціну нижче $9,50. Рівні перекупленості на RSI попереджають трейдерів про те, що найближчим часом можлива незначна корекція або консолідація.

Аналіз ціни багатокутника

Багатокутник (MATIC) 22 жовтня піднявся вище рівня опору в 0,60 долара, що вказує на накопичення на нижчих рівнях.

Денний графік MATIC/USDT. Джерело: TradingView

20-денна EMA ($0,56) почала зростати, а RSI знаходиться на території перекупленості, сигналізуючи про потенційну зміну тенденції. Якщо покупці підтримають ціну вище $0,60, це буде передбачати початок нового висхідного руху. Пара MATIC/USDT може піднятися до $0,70, а потім до $0,80.

Важливим рівнем зниження є 0,60 долара США. Прорив нижче цього рівня вказує на те, що ралі вище 0,60 долара могло бути фальсифікацією. Це може захопити агресивних биків, що призведе до падіння до ковзних середніх.