Бутан модернізує видобуток біткойнів у Гімалаях, оскільки наближається «халвінг».

Інвестиційне відділення Бутану та Bitdeer Technologies Group планують нарощувати свою діяльність Майнінг біткоіни операція, щоб допомогти компенсувати вплив майбутньої події на дохід, відомий як халвінг.
Партнерство між Druk Holding & Investments і компанією з майнінгу криптовалют Bitdeer, зареєстрованою на Nasdaq, має на меті інвестувати в підвищення потужності майнінгу в Бутані в шість разів за рахунок впровадження найсучаснішого обладнання.
Запланована модернізація збільшить потужність гірничодобувної промисловості Гімалайського королівства на 500 мегават до першої половини 2025 року, сказав в інтерв’ю Метт Лінгуей Конг, бізнес-директор Bitdeer. Таким чином, загальна потужність Бутану досягне 600 мегават.
Капітал буде залучено з фонду в розмірі 500 мільйонів доларів, який пара почала збирати в травні минулого року, коли вони оприлюднили плани використовувати велику кількість гідроелектроенергії Бутану для Bitcoin видобуток корисних копалин. Конг заявив, що планує закрити фонд до липня.
Майнери біткойнів керують енергоємними комп’ютерами, які захищають блокчейн, заробляючи нові токени як винагороду. Ці винагороди запрограмовано скорочувати вдвічі кожні чотири роки, що є частиною процесу обмеження загальної пропозиції оригінальної продукції. криптовалюта на 21 мільйон монет.
Майбутній халвінг у квітні призведе до скорочення винагороди за майнінг з 6,25 до 3,125 монет за блок.
DHI та Bitdeer заявили, що вони впевнені, що зможуть підтримувати операційну ефективність, навіть якщо ціна біткойна знизиться після хавлінгу. За словами Конга, Bitdeer має одну з найнижчих витрат на видобутий біткойн у галузі – 20 000 доларів за монету.
Деякі майнери збанкрутували під час криптографічної кризи 2022 року, коли поєднання стрімкого зростання витрат на електроенергію та падіння ціни біткойна нижче 16 000 доларів стало суворим випробуванням на довговічність сектора.
Зростання біткойнів на 140% за останні 12 місяців принесло необхідне полегшення компаніям, які вижили, які знову витрачають гроші на оновлення апаратного забезпечення та розширення потужностей. Цифровий актив торгувався за $68 581 станом на 7 ранку в Сіднеї в п’ятницю.
Витрати на обчислення зростають через сплеск труднощів майнінгу біткойнів, що є показником того, скільки обчислювальної потужності необхідно для додавання нового блоку в мережу. Проблеми з мережею досягли рекордних значень напередодні удвічі, компенсуючи деякий прибуток від зростання цін.
Уджвал Діп Дахал, виконавчий директор DHI, сказав, що підвищення потужності на 500 мегават «буде побудовано на новітньому апаратному забезпеченні Bitdeer для зниження витрат і підвищення обчислювальної потужності».
Сінгапурська компанія Bitdeer, контрольована китайським підприємцем Джиханом Ву, є одним із найкращих майнерів криптовалют за обчислювальною потужністю в усьому світі та керує одним із найбільших підприємств у Техасі.
Затиснутий між Китаєм та Індією, Бутан давно намагався диверсифікувати свою економіку, що залежить від гідроенергетики. Компанія DHI, яка керує різноманітними державними інвестиціями, розглядає технологію блокчейн як основну частину зусиль із створення «інноваційної екосистеми для економіки стартапів». Інвестиційна організація експериментує з токенізацією активів, а також розробляє «Bhutanverse», проект метавсесвіту.Source link

Поділіться своєю любов'ю