Бичачий цикл біткойна – не обманюйте себе “квітневою сум'яттю” ціни BTC, тому що…

  • Такі експерти, як Том Лі, вважають, що біткойн підніметься вище
  • Показники свідчать про те, що ринок ще не досяг дна через постійний тиск з боку продавців

Останні кілька тижнів були дуже критичними для Bitcoin [BTC], його ціна також впала нижче критичного рівня в 60 000 доларів США. Однак після значних корекцій монета відновилася на графіках до 63 167 доларів на момент написання статті.

Зростання BTC на 6% лише за 24 години вказує на потенційний розворот у ринковій траєкторії криптовалюти. Зайве говорити, що це відновило почуття оптимізму серед інвесторів і спостерігачів.

Чи є можливість купувати в умовах нестабільності?

Незважаючи на те, що біткойн зараз нестабільний, багато керівників вважають, що це також є можливість. Зокрема, деякі бачать у цьому гарну можливість для покупки. Головним серед них є Том Ліа співзасновник Fundstrat заявив під час інтерв’ю,

«Я вважаю, що нас начебто обдурили квітневі потрясіння, і я вважаю, що саме тому зараз є можливість купити як біткойни, так і акції».

Він додав,

«Це не означає, що сьогодні все зміниться, але я не думаю, що це вершина».

За словами виконавчого директора, останнє падіння було здоровою корекцією, яка, ймовірно, була спричинена фіксацією прибутку.

Однак це ще не все, каже інший аналітик – @el_crypto_prof – звертаючись до X (раніше Twitter), щоб провести паралель з історичною ринковою тенденцією.

«Історія не повторюється, але часто римується. $BTC торкнувся лінії тренду, яка відігравала важливу роль з початку 2023 року.

Проливаючи світло на майбутні перспективи біткойна, він додав:

«Річ буде відправлена ​​вище. Це лише питання часу, imo».

@el_crypto_prof про майбутні перспективи BTC

Джерело: El_crypto_prof/Twitter

Криптоаналітик TechDev також долучився, і аналітик заявив,

«Імпульсна структура останніх 1,5 років говорить про 90-100 тисяч наступних. $BTC”

Підвищувальний твіт TechDev щодо BTCПідвищувальний твіт TechDev щодо BTC

Джерело: TechDev/Twitter

Простіше кажучи, загальний консенсус серед більшості аналітиків полягає в тому, що ці ринкові умови не є кінцем циклу зростання. Швидше, це просто тимчасова невдача.

На що натякають показники?

AMBCrypto's Аналіз даних про споживаний вік BTC підтвердив його попередні результати. З 3 квітня спостерігалася мінімальна активність, що не свідчить про дно ціни.

Крім того, дані мережевого реалізованого прибутку/збитку (NPL), які вимірюють різницю між останньою зміненою ціною та поточною ринковою ціною, також не показали ознак дна ціни.

Аналіз BTC SantimentАналіз BTC Santiment

Джерело: Santiment

Отже, обидва показники суперечать думкам Лі та інших, припускаючи, що ринок, можливо, ще не досяг свого дна.

Повторюючи те ж саме, аналіз по Glassnode підкреслив зростання відтоку біткойнів у квітні – ознака тиску продажів на ринку.

Аналіз BTC GlassnodeАналіз BTC Glassnode

Джерело: GlassnodeSource link

Поділіться своєю любов'ю