CBOE запустить торгівлю маржинальними ф’ючерсами на біткойн та ефір

Cboe Digital має намір стати першою регульованою в США криптовалютною біржею, яка забезпечить як спотову торгівлю, так і торгівлю похідними фінансовими інструментами.

Фото П’єра Бортірі – Peiobty на Unsplash

Опубліковано 14 листопада 2023 р. о 12:28 за східним стандартним часом.

Cboe Digital, біржа, яка підтримується найбільшою у світі біржею опціонів CBOE Global Markets і зареєстрована в Комісії США з торгівлі товарами та ф’ючерсами (CFTC), планує представити маржинальні ф’ючерси на біткойн та ефір у січні.

В прес-реліз у понеділок Cboe Digital заявила, що має намір стати першою регульованою в США криптовалютною біржею та розрахунковою палатою, яка дозволить як спотову торгівлю, так і торгівлю похідними фінансовими інструментами на одній платформі.

Торгівля та кліринг маржинальних ф’ючерсів на біткойн та ефір планується розпочати 11 січня 2024 року, причому 11 провідних компаній із галузі цифрових активів і традиційних фінансів зобов’язалися підтримати запуск з першого дня. Цей список включає такі фірми, як Jump Trading, Wedbush і Cumberland DRW.

Маржинальна торгівля – це функція, яка дозволяє користувачеві позичати гроші у брокера для придбання базового активу. Це особливо прибутковий спосіб торгівлі для інституційних гравців, які можуть залучити більшу суму капіталу для отримання більшого прибутку та управління ризиками.

Пізніше біржа планує включити фізично доставлені продукти за умови схвалення регуляторних органів.

«Наш майбутній запуск маржинальних ф’ючерсів є важливою віхою для Cboe Digital, і ми вдячні за підтримку такої чудової групи галузевих партнерів, які поділяють нашу відданість створенню надійних і прозорих крипторинків», — сказав Джон Палмер, президент Cboe Digital.

Запуск маржинальних ф’ючерсів на Cboe додасть до існуючих пропозицій біржі спотову торгівлю для Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether, Litecoin і USDC.Source link

Поділіться своєю любов'ю