Це найкращі результати цього тижня, оскільки ціна біткойна (BTC) зберігає 69 тисяч доларів США (перегляд вихідних)

Біткойн, разом з рештою ринку, провів дуже сприятливий тиждень завдяки галасу та фактичному схваленню спотових ETF Ethereum у Сполучених Штатах.

Щотижнева шкала показує, що UNI, PEPE, LDO та ETH є одними з лідерів з точки зору прибутку від альтернатив з більшою капіталізацією.

Щотижневий сплеск BTC

Це була минула неділя, коли основна криптовалюта намагалася втриматися вище 66 000 доларів і кілька разів опускалася нижче цього рівня. Понеділок почався на подібній ноті, але його кінець був не менш ніж ефектним.

На тлі повідомлень про те, що цього тижня Комісія з цінних паперів і цінних паперів США може схвалити вісім спотових ETF Ethereum, BTC різко злетіла на понад п'ять тисяч і наблизився до $72 000 вперше за шість тижнів. Тим не менш, актив не зміг зберегти свій курс і почав втрачати вартість у наступні дні.

Найгірше падіння ціни відбулося за кілька годин до того, як регулятор цінних паперів США дійсно дав зелене світло цим фінансовим продуктам у четвер, і BTC знизився до 66 400 доларів. Тим не менш, він відскочив і злетіла до $69 000 до п'ятниці.

Вихідні пройшли досить спокійно, але біткоїну вдалося захистити рівень у 69 000 доларів. Його ринкова капіталізація наближається до 1,370 трильйона доларів, тоді як його домінування над альтернативами становить 50,3%.

Bitcoin/Ціна/Графік 26.05.2024. Джерело: TradingView

Тиждень PEPE

Дещо очікувано, згадані вище новини сильно вплинули на нативний токен Ethereum. ETH пішов у обертанні і піднявся з $3100 до понад $3900, що стало найвищою ціною з початку квітня. Друга за величиною криптовалюта також стала волатильною на тлі схвалення SEC, але тепер вона становить близько 3800 доларів після зростання на 22% за минулий тиждень.

DOGE, LINK і APT також вражаюче підскочили в тижневому масштабі, але Uniswap і PEPE лідирують у чартах. UNI різко зріс на 44% і перевищив 11 доларів ПЕПЕ цього тижня намалював кілька історичних максимумів.

Навпаки, SOL, TRX, TON і ADA знаходяться в мінусі за тижневою шкалою. Тим не менш, загальна капіталізація криптовалютного ринку зросла понад 200 мільярдів доларів за цей період і зараз перевищує 2,7 трильйона доларів.

Огляд ринку криптовалют.  Джерело: QuantifyCrypto
Огляд ринку криптовалют. Джерело: QuantifyCrypto
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $600 (ексклюзив CryptoPotato): Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструвати новий обліковий запис і отримати ексклюзивну вітальну пропозицію в розмірі 600 доларів США на Binance (повна інформація).

ОБМЕЖЕНА ПРОПОЗИЦІЯ 2024 на біржі BYDFi: вітальна винагорода до 2888 доларів США, використовуйте це посилання зареєструватися та відкрити позицію 100 USDT-M безкоштовно!

Відмова від відповідальності: інформація, знайдена на CryptoPotato, належить цитованим авторам. Він не відображає думки CryptoPotato щодо того, чи варто купувати, продавати чи утримувати будь-які інвестиції. Рекомендуємо провести власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Використовуйте надану інформацію на свій страх і ризик. Для отримання додаткової інформації див. Відмову від відповідальності.

Графіки криптовалют від TradingView.

Source link

Поділіться своєю любов'ю