«Час біткойнів настав»: ті, хто сподівається на ETF, з нетерпінням чекають рішення SEC

Біткойн ETF має надію Hashdex випустив an реклама проголошуючи, що «Час біткойнів настав», оскільки з’явилися припущення, що рішення Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про затвердження спотового біткойн ETF може бути неминучим.

Посилаючись на «джерела, дуже близькі до справи», TechCrunchЖаклін Мелінек написав У четвер «Spot ETF для біткойнів буде схвалено SEC для багаторазовий заявок фірм». вона додано«очікувати щось завтра», вказуючи на можливі новини в п’ятницю.

Інші зайняли більш обережну позицію. «Поки ми говоримо, SEC дає остаточні коментарі, а потім емітенти подадуть остаточні 19b-4s і S-1s незабаром після цього», Bloomberg старший аналітик ETF Ерік Балчунас сказав на четвер. «Тож я маю на увазі, що це майже «готово», як і раніше, але, наскільки я знаю, офіційного схвалення немає».

Вашингтон рухається повільно, і пізніші звіти припустили, що процес затвердження може розтягнутися на наступний тиждень, що дасть SEC час для перегляду коментарів і поправок.

«Сьогодні очікуємо деяких змінених документів 19b-4, а також деяких телефонних дзвінків, що стосуються коментарів щодо S-1 і можливих дат запуску», Фокс Бізнес‘Елеонор Террет написав. «Графік схвалень все ще виглядає як наступний тиждень, але все залежатиме від того, наскільки швидко [SEC] можете прочитати коментарі та поправки, зроблені сьогодні».

Bloomberg аналітик Джеймс Сейффарт погодився, вказуючи на «можливі замовлення на затвердження наступного тижня». в п’ятницю вранці твіт. «Сьогодні ми шукаємо подання поправок до 19b-4, які включатимуть зміни, які SEC та емітенти обговорювали тижнями. А саме створення/викуплення готівки. (чесно кажучи, я вже цього очікував), — сказав він.

VanEck обіцяє потенційні прибутки ETF основним розробникам Bitcoin

В очікуванні схвалення Bitcoin ETF інвестиційна компанія VanEck твітнув що він передасть 5% потенційного прибутку ETF основним розробникам біткойнів у Bitcoin Brink. Фірма додала, що зробила початкову пожертву в розмірі 10 000 доларів США, заявивши, що «ми не біткойн-туристи у VanEck. Ми в цьому надовго».

Затвердження США спот Bitcoin ETF це давні амбіції прихильників криптовалюти, які бачать у ній передову для інституційного впровадження криптовалюти. Продукт відстежував би ціну біткойна, водночас дозволяючи інвесторам отримувати доступ до активу без клопоту щодо купівлі, зберігання та зберігання біткойна. Кілька великих інвестиційних компаній, зокрема BlackRock, Fidelity та Invesco, подали заявки на ETF до SEC.

У серпні SEC заявила, що їй потрібно більше часу, щоб оцінити численні спотові заявки на біткойн ETF, які вона отримала. Інші фірми подача Bitcoin ETF включають WisdomTree, Galaxy Digital, Valkyrie Funds, GlobalX і Ark/21Shares.

Фінансові консультанти не налаштовані оптимістично щодо того, що біткойн ETF буде дійсно схвалено SEC цього року, лише 39% радників, опитаних в опитуванні консультантів Bitwise Investment, сказали, що вони впевнені, що це станеться.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю