Чому Bitcoin, Ethereum і Bonk сьогодні впали

Волатильність продовжує бути назва гри в криптовалютах і сьогодні нічим не відрізняється. Але на відміну від більшої частини 2024 року, сьогодні ринок працює проти інвесторів.

Станом на 13:45 за східним часом значення Bitcoin (КРИПТО: BTC) впав на 2,8%, Ethereum (КРИПТО: ETH) знизився на 5,2%, і Бонк (КРИПТО: BONK) впала на 9,4%. На цей крок вплинули довгі святкові вихідні в деяких частинах світу, але цілодобова торгівля криптовалютою підтримувала ринкові спекуляції.

Біткойн на рибальському гачку.

Джерело зображення: Getty Images.

Знову вдарила інфляція

Найбільшою точкою даних, яка сьогодні впливає на ринок, є заводський індекс ISM, який у березні покращився на 2,5% до 50,3%. Значення понад 50% свідчить про те, що керівники виробництва вважають, що ринок виробництва розширюється. Це сталося після 16 місяців очікуваного падіння.

Інвестори сприймають ці показники як ознаку того, що економіка йде добре, незважаючи на вищі процентні ставки за останні кілька років. Якщо інфляція під контролем і Федеральному резерву не потрібно знижувати ставки, щоб допомогти економіці, він може взагалі не знижувати ставки.

Трейдери облігацій зараз оцінюють шанси на зниження ставки в червні 2024 року менше ніж на 50%, що було б шоком у наступному році. Інвестори очікували аж шість знижень ставок, і вони можуть пройти два квартали без жодного.

Падіння Crypto сьогодні

Існує кореляція між технологіями та швидкозростаючими акціями та криптовалютами, і частково підвищення за останні шість місяців було пов’язане з очікуванням зниження процентних ставок. Оскільки ця теза розпадається, нерідко спостерігати падіння криптовалют.

Іншим каталізатором стали біткойн-біржові фонди (ETF), які принесли в галузь мільярди доларів. Але минулого тижня вони почали спостерігати відтік, хоча наприкінці тижня він знову перетворився на приплив.

Ethereum також отримав поштовх від спекуляцій про те, що він отримає схвалення ETF протягом наступних кількох місяців. Але це не є певним у поточному нормативному середовищі.

Якщо ETF не є каталізатором, оскільки інші не схвалені, вартість криптовалюти може знизитися.

Ход Бонка є лише дзеркалом інших із додаванням додаткової волатильності. Це монета-мем, яка стала популярною альтернативою Dogecoinале його головна цінність — це спекуляція, а не валюта блокчейну, як-от біткойн чи ефіріум.

Куди далі йде криптовалюта?

Я думаю, що основні каталізатори 2024 року вже позаду. ETF біткойна допомогли підвищити обізнаність та інвестиції в криптовалюту, і це підняло всю галузь. І спекуляції, засновані на економічному середовищі та потенційному зниженні ставок, здається, перестаралися.

Це залишає основні принципи, що рухають крипторинок, і це не найкраще місце. Біткойн може мати цінність як «цифрове золото», але я думаю, що це більше спекулятивний актив, ніж будь-що інше. Обіцянка Ethereum завжди полягала в тому, що він забезпечить реальні приклади використання у фінансах і цифрових активах, але він настільки повільний і набагато дорожчий, що інші блокчейни набирають популярності.

Мем-поп Бонка був гарним, але меми-монети, здається, ніколи не тривають. І без каталізатора я міг би побачити падіння всіх трьох криптовалют протягом наступних кількох місяців, оскільки інвестори шукають більш фундаментальну вартість на ринку.

Чи варто інвестувати 1000 доларів США в біткойн прямо зараз?

Перш ніж купувати акції в біткойнах, врахуйте наступне:

The Строкатий фондовий радник команда аналітиків щойно визначила, що, на їхню думку, є 10 найкращих акцій щоб інвестори купували зараз… і біткойн не був одним із них. 10 акцій, які скоротилися, можуть принести чудові прибутки в найближчі роки.

фондовий радник надає інвесторам простий план успіху, включаючи вказівки щодо створення портфеля, регулярні оновлення від аналітиків і вибір двох нових акцій щомісяця. The фондовий радник послуга більш ніж утричі збільшила прибутковість S&P 500 з 2002 року*.

Перегляньте 10 акцій

*Повернення Stock Advisor станом на 1 квітня 2024 року

Тревіс Хойум має позиції в Ethereum. The Motley Fool має позиції в Bitcoin та Ethereum і рекомендує їх. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Чому Bitcoin, Ethereum і Bonk сьогодні впали був спочатку опублікований The Motley Fool

Source link

Поділіться своєю любов'ю