Чому Bitcoin, Ethereum і Dogecoin подорожчали цього тижня

Цей тиждень у світі криптовалюти був шаленим, але здебільшого це було ще більше для інвесторів у найбільші блокчейн-проекти. Bitcoin (КРИПТО: BTC), Ethereum (КРИПТО: ETH) і Dogecoin (КРИПТО: DOGE) минулого тижня спостерігали помітне підвищення, піднявшись на 3,3%, 28,7% і 5% за останній тиждень станом на полудень за східним часом у четвер.

Історією цього тижня, яка, здається, приводить до зростання всіх цифрових активів з великою капіталізацією, є очікування, що цього тижня має бути винесено рішення щодо того, чи схвалить Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) спотові ETF Ethereum.

Біткойн пішов у бік, прямуючи до остаточного схвалення спотових ETF для цієї криптовалюти, і відбувся потік капіталу в цей актив. Це чіткий і значущий каталізатор для всього сектору, який може призвести до появи інших подібних продуктів.

Давайте зануримося в кожен із цих токенів і розглянемо, на що слід звернути увагу наступного тижня.

Чи з’являться спотові Ethereum ETF?

Залишається певний рівень невизначеності щодо остаточного рішення регулюючих органів щодо спотової програми VanEck Ethereum (яка буде опублікована пізніше сьогодні) та заявки ARK 21Shares ETF, яка має бути прийнята завтра. Раніше цього тижня очікувалося, що ми нічого не почуємо до наступного тижня. Відповідно, зі зміщенням часової шкали вгору інвестори незабаром побачать, чи ці ставки на підвищення були правильними.

Потенційний потік капіталу в Ethereum може перешкодити надходженню до спотових фондів ETF, орієнтованих на біткойн. Таким чином, цінова динаміка, яку ми бачимо з біткойнами на початку цього оголошення, не є дивною. Прибуток Ethereum повинен (принаймні дещо) бути втратою біткойна, хоча варто зазначити, що біткойн все ще має позитивний тренд після цієї новини, оскільки це добре для ширшого сектору.

Цінова дія Dogecoin, здається, відносно відокремлена від двох найкращих криптовалют за ринковою капіталізацією. Тим не менш, очікування більшої ліквідності в цьому просторі завдяки інституційним інвесторам змушують трейдерів нарощувати більш спекулятивні ставки, щоб отримати максимальний потенціал зростання сьогодні.

Куди подітися звідси

Особисто я вважаю, що зараз найбезпечніше місце, коли мова заходить про ці найкращі цифрові активи, – це осторонь. Так, якщо SEC прийме рішення на користь спотових ETF Ethereum, є великий потенціал зростання. Але я думаю, що негативний ризик «ні» може переважити будь-які майбутні прибутки (і, правда, багато чого вже враховано).

Різні регулятори виявили різний рівень ентузіазму щодо спотових продуктів Ethereum ETF, тому результат залишається невизначеним. Поки ми не отримаємо схвалення в книгах, це каталізатор, який, на мою думку, зараз не варто торгувати.

Чи варто інвестувати 1000 доларів США в біткойн прямо зараз?

Перш ніж купувати акції в біткойнах, врахуйте наступне:

The Строкатий фондовий радник команда аналітиків щойно визначила, що, на їхню думку, є 10 найкращих акцій щоб інвестори купували зараз… і біткойн не був одним із них. 10 акцій, які скоротилися, можуть принести чудові прибутки в найближчі роки.

Подумайте, коли Nvidia склав цей список 15 квітня 2005 року… якщо ви інвестували 1000 доларів на момент нашої рекомендації, ви мали б 581 764 долари!*

фондовий радник надає інвесторам простий план успіху, включаючи вказівки щодо створення портфеля, регулярні оновлення від аналітиків і вибір двох нових акцій щомісяця. The фондовий радник служба має більш ніж у чотири рази повернення S&P 500 з 2002*.

Переглянути 10 акцій »

*Повернення Stock Advisor станом на 13 травня 2024 року

Кріс Макдональд має позиції в Ethereum. The Motley Fool має позиції в Bitcoin та Ethereum і рекомендує їх. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Чому Bitcoin, Ethereum і Dogecoin подорожчали цього тижня був спочатку опублікований The Motley Fool

Source link

Поділіться своєю любов'ю