Чому інвестори біткойн ETF раптово повертаються до Grayscale

The Відтінки сірого Bitcoin Trust спливав протягом 78 днів поспіль, вичерпавши понад 17 мільярдів доларів у біткойнах, оскільки інвестори виводили свої гроші. Потім раптово і, здавалося б, незрозуміло, кровотеча припинилася — і на початку цього тижня інвестори почали викуповувати кошти фонду. чому

З моменту його перетворення на a Bitcoin ETF у січні Grayscale Bitcoin Trust спостерігав лише два дні чистих надходжень: п’ятницю, 3 травня, і понеділок, 6 травня. Ці два дні додали 67 мільйонів доларів Bitcoin до активів фонду в управлінні, які все ще лідирують у списку трохи більше ніж 18 мільярдів доларів.

Переїзд приголомшив спостерігачів ринку— Але це було недовго.

У вівторок, 7 травня, згідно з даними з монетне скло. Тим не менш, зеленого проблиску було достатньо, щоб спонукати глядачів Bitcoin ETF задуматися: чому інвестори купують GBTC?

Зрештою, комісія GBTC у розмірі 1,5% — найвища серед спотових конкурентів Bitcoin ETF — має означати, що вона має найгіршу ефективність у групі. Але це не єдиний показник, за яким можна виміряти фонд, сказав старший аналітик ETF.com Суміт Рой Розшифрувати. Високі комісії можуть бути стримуючим фактором для інвесторів, які планують утримувати свої акції протягом тривалого часу, але не для коротких продавців.

«Ідея про те, що GBTC може бути використаний для шортування біткойнів — або прямого, або як однієї з сторін парної торгівлі — є лише зворотною стороною того, що це найменш привабливий спотовий біткойн-ETF для довгої торгівлі», — сказав Рой.

Ось один із способів, який може спрацювати: продавець шортів позичає актив, наприклад акції GBTC, у головної брокерської компанії. Короткий продавець потім продає акції GBTC за поточними ринковими цінами. Якщо короткий продавець мав рацію, зробивши ставку проти GBTC, він зможе викупити акції за нижчою ціною. Різниця між цією початковою ринковою ціною та (сподіваюся) нижчою ціною є їхнім прибутком. Останнім кроком усього процесу є повернення акцій брокеру, який надав їх спочатку.

Але це працює лише в тому випадку, якщо основні брокерські компанії мають акції, доступні для позичання, що є одним із можливих джерел надходжень GBTC. Звичайно, це може бути не єдина причина, чому люди купують акції.

Про це заявив головний інвестиційний директор Combine Capital Кіган Точі на Twitter велика брокерська контора повідомила йому, що акції GBTC все ще дуже легко позичити — це означає, що, ймовірно, недостатньо дефіциту акцій для всіх покупок, щоб брокерська компанія збільшила свою пропозицію для коротких продавців.

Є підручник для емітентів ETF, які першими виходять на ринок і мають справу з новачками, які знижують їм комісію, пояснив Рой.

ETF iShares MSCI Emerging Markets ETF BlackRock був запущений у 2003 році, але після 2-річної переваги фонд отримав жорстку конкуренцію, коли Vanguard запустив ETF Vanguard Emerging Markets Stock Index Fund у 2005 році.

«BlackRock не хотів знижувати комісію на EEM, тому вони запустили дешевший продукт-клон IEMG», — сказав Рой в електронному листі до Розшифрувати. «Після цього EEM постійно знецінювала активи з часом, але це не було прямою лінією вниз. На цьому шляху було багато надходжень, і ETF залишався популярним торговим засобом для тих, хто надає пріоритет ліквідності та активному ринку опціонів фонду».

Звучить знайомо? Якщо так, це тому, що компанія Grayscale подала заявку на реєстрацію Grayscale Bitcoin Mini Trust— тим самим витягнувши сторінку з підручника BlackRock, а гігант з Уолл-стріт посів перше місце в категорії спотових Bitcoin ETF.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.Source link

Поділіться своєю любов'ю