Крипторинки під тиском, оскільки розблокування токенів альткойнів вартістю 2 мільярди доларів і розповсюдження біткойнів на 11 мільярдів доларів

Криптовалюти все ще застрягли на фазі корекції, але хвиля подій пропозиції на мільярди доларів може ще більше затримати будь-яке значуще відновлення.

«Швидка послідовність розблокувань токенів на суму майже 2 мільярди доларів протягом наступних десяти тижнів може знизити ринок альткойнів», — зазначила криптоаналітична компанія 10x Research у звіті в середу.

Розблокування великих токенів у криптовалюті зазвичай є зниженою подією, збільшуючи пропозицію за рахунок розподілу активів, які раніше були заблоковані в контрактах на надання прав, членам команди, організаціям і першим інвесторам, включаючи компанії венчурного капіталу.

Протягом наступних двох місяців приблизно 97 мільйонів доларів США на aptos {{APT}}, 79 мільйонів доларів на starkware {{STRK}}, 94 мільйони доларів на arbitrum {{ARB}}, 53 мільйони доларів на Immutable X {{IMX}}, 330 мільйонів доларів Avalanche {{AVAX}}, 64 мільйони доларів оптимізму {{OP}}, 28 мільйонів доларів PRIME, майже 1 мільярд доларів США {{SUI}}, 48 мільйонів доларів етена (ENA), відповідно до даних, зібраних у звіті, до обігу буде додано 171 мільйон доларів США ALT від Altlayer і 135 мільйонів доларів США токенів XAI.

«Інвестори венчурного капіталу можуть бути вимушені зафіксувати нещодавні прибутки, що може обмежити будь-яке підвищення ефективності токенів із позитивним імпульсом, особливо тих, де стають доступними розблокування», — йдеться у звіті.

Не тільки альткоїни стикаються з тиском продажів

Понад 11 мільярдів доларів біткойнів {{BTC}} буде розподілено між кредиторами програми Earn криптовалютної біржі та крипторинку Mt. Gox, який давно не існує, попередив аналітик K33 Research Велте Лунде. Звіт у вівторок.

Детальніше: Дослідження K33 попереджає, що виплата Mt. Gox у розмірі 9 мільярдів доларів може вплинути на ціни біткойнів

«Наступні місяці сфальсифіковані, щоб побачити хвилі старого доброго криптовалютного FUD», — сказав Лунде, посилаючись на популярну криптоакронім через страх, невпевненість і сумніви.

На тлі майбутніх подій щодо пропозиції один ринковий спостерігач припустив, що погашення FTX може запропонувати певне полегшення.

Очікуючи на схвалення суду у справі про банкрутство, близько 14-16 мільярдів доларів США можуть бути виплачені кредиторам, і значна частина з них може повернутися на крипторинок, сказав Артур Чеонг, засновник і головний інвестиційний директор DeFiance Capital.

«Очікуйте, що принаймні 3-5 мільярдів доларів криптовалютної ліквідності буде повернуто на ринок», – сказав Чеонг у X пост середа.

Потворна дія в криптовалюті в середу

Наприкінці дня в США широкий індекс CoinDesk 20 впав на 3,4% за останні 24 години, причому біткойн впав на 2,5% до 61 500 доларів, а ефір {{ETH}} — на 3,6%. Bitcoin cash {{BCH}} і Solana {{SOL}} продемонстрували найгірші показники індексу, кожен зі зниженням більш ніж на 7%.

Source link

Поділіться своєю любов'ю