Чи може SEC оголосити біткойн цінним папером і знищити ринок?

  • Адвокат Джон Дітон також назвав біткойн безпекою та попередив, що незабаром SEC може включити цифровий актив.
  • Еван Ван Несс, максималіст Ethereum, написав у Twitter, що блок виробництва біткойнів контролюється двома організаціями.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) зараз розглядає справу з Ripple Labs щодо статусу безпеки XRP. Оскільки справа наближається до винесення остаточного рішення, прокурор Джон Дітон назвав біткойн безпекою та попереджений що SEC незабаром може включити цифровий актив. Еван Ван Несс, максималіст Ethereum, написав у Twitter, що блок виробництва біткойнів контролюється двома організаціями.

БІЛЬШІСТЬ ВИРОБНИЦТВА БЛОКУ #Bitcoin ЗАРАЗ КОНТРОЛЮЄТЬСЯ ДВОМА КОМПАНІЯМИ

З останніх 1000 блоків $BTC 501 був створений Antpool і FoundryUSA

Два пули контролюють понад 50% виробництва блоків!

У відповідь колишній юрист SEC Джон Рід Старк запитав, чому актив не вважається цінним папером, який вимагає реєстрації SEC. Старк припустив, що біткойн є незареєстрованим цінним папером через централізований майнінг.

Дітон також відповів, що статус безпеки біткойна був темою обговорення в минулому з деякими офіційними особами SEC, які вважали його незареєстрованим цінним папером.

Є й інші в SEC, які вірять у те саме. У 2015 році деякі співробітники SEC стверджували, що BTC є незареєстрованим цінним папером. Ось чому абсурдно для таких Maxi, як @saylor і @maxkeiser, заохочувати/відзначати дії SEC 🆚 XRP та інші токени. Перевищення SEC погано для США.

Підтримка максималістами біткойнів та Ethereum SEC може призвести до негативних наслідків

Раніше Дітон попереджав, що SEC може включити Ethereum для переходу на Proof of Stake. Його згадка про максималістів біткойнів і прихильників Ethereum є наслідком їхньої відсутності підтримки в Ripple проти SEC позов. Майкл Сейлор і Макс Кейзер продемонстрували підтримку SEC, причому Сейлор стверджував, що Ethereum і Ripple здійснюють шахрайство в сфері безпеки.

Слідкуйте за нами, щоб дізнаватися про останні криптовалютні новини!

За його словами, ETH і XRP є незареєстрованими цінними паперами і повинні бути закриті. У минулому співзасновник Ethereum Віталік Бутерін також позначав XRP як централізований. Позиція Бутеріна пояснюється коментарем Ripple у судовій справі два роки тому про те, що Ethereum контролюється Китаєм. У серпні Бутерін заявив, що XRP втратив захист від спільноти Ethereum.

Проте Дітон вважає, що підтримка спільноти, яка виступає проти Ripple, і так званих біткойн-максималістів може повернутися до них.

Ідеальна картина підсумовує небезпеку підтримки урядового перевищення лише тому, що поточне перевищення не стосується активів за вашим вибором.

Бред Гарлінгхаус, генеральний директор Ripple Labs, закликав усю криптоспільноту підтримати їх, оскільки перемога SEC може вплинути на решту цифрових активів.

Кандидат у Конгрес США Дженуари Вокер також висунула подібну заяву.

Світ стежить за діями США, і те, як уряд поводиться з одним із нас, дає перевагу тому, як вони поводяться з усіма нами. Замість того, щоб воювати одна з одною, стверджуючи, що одна група краща за іншу, нам потрібно працювати разом для прийняття правильного законодавства.

Президент Texas Blockchain Council Лі Братчер, однак, вважає інакше. За його словами, модель XRP відповідає тесту Howey і повинна бути віднесена до категорії безпеки.Source link

Поділіться своєю знахідкою