Чи варто купувати біткойн, поки він зростає?

Bitcoin's (КРИПТО: BTC) ціна зросла майже вдвічі за останні 12 місяців, оскільки стабілізація процентних ставок, схвалення біржових фондів BTC (ETF) і підвищення ризикових активів запалили вогонь під найпопулярнішою криптовалютою світу.

Але навіть після цього річного ралі біткойн залишається більш ніж на 30% нижче свого історичного максимуму. Тож чи варто інвесторам купувати більше біткойнів сьогодні, перш ніж вони досягнуть нових рекордів?

Джерело зображення: Getty Images.

Що сталося з Bitcoin за останні два роки?

У листопаді 2021 року ціна біткойна досягла історичного внутрішньоденного максимуму в 69 044 долари. У той час низькі відсоткові ставки, перевірки стимулів, шум у соціальних мережах і зростання популярності безкомісійних торгових платформ, як-от Робін Гуд усі вони спонукали дрібних роздрібних інвесторів до криптовалют, акцій, що розвиваються, та акцій мемів.

Але до кінця 2022 року біткойн коштував лише близько 16 000 доларів. Інфляція, стрімке зростання процентних ставок, невдачі гучних токенів і бірж, а також занепокоєння з приводу посилення державного регулювання швидко охолодили ринок новою «криптозимою». Багато інвесторів також звернулися до більш консервативних інвестицій, таких як цінні акції, компакт-диски та державні облігації.

Що станеться з Bitcoin протягом наступних кількох років?

Проте ціна BTC різко зросла за останній рік, коли ринок знову нагрівся. Двома головними каталізаторами були надії на зниження процентної ставки та схвалення одинадцять нових Bitcoin ETF Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) цього січня.

На відміну від попередніх «біткойн-ETF», які торгували ф’ючерсними контрактами, ця нова партія ETF безпосередньо зберігала біткойн і була безпосередньо прив’язана до його спотової ціни. Цей точніший підхід зробив нові біткойн ETF життєздатною альтернативою купівлі BTC на криптовалютній біржі, і це, ймовірно, відкриє двері для більших інституційних покупок.

Забігаючи наперед, наступним великим каталізатором для біткойнів стане майбутній «халвінг», який скоротить винагороду за майнінг BTC наполовину кожні чотири роки. Наступне вдвічі відбудеться в квітні цього року, і це може підвищити ціну BTC через зменшення доступної пропозиції.

Біткойн також може бути прийнято більшою кількістю країн і компаній як основний спосіб оплати, більше компаній зможуть імітувати Мікростратегія і Блокувати додавши BTC до своїх власні балансиі більше інвесторів можуть вважати BTC життєздатним захистом від інфляції, як золото чи срібло.

Цільові ціни на карті

Усі ці попутні вітри можуть підвищити ціну біткойна протягом наступних кількох років, але цільові ціни аналітиків є повсюди. Британський транснаціональний банк Standard Chartered (OTC: SCBF.Y) стверджує, що ціна BTC досягне 100 000 доларів США до кінця 2024 року, тоді як компанія венчурного капіталу CoinFund стверджує, що його ціна злетить до 500 000 доларів США.

Довгострокові прогнози ще дивніші. Fidelity, гігант фінансових послуг, який нещодавно запустив Фонд Fidelity Wise Origin Bitcoin (NYSEMKT: FBTC)стверджує, що ціна BTC досягне 100 мільйонів доларів до 2035 року та колосального 1 мільярда доларів до 2038 року. Кеті Вуд з Ark Invest, яка щойно запустила Ark 21Shares Bitcoin ETF (NYSEMKT: ARKB)вважає, що ціна BTC сягне 1,5 мільйона доларів до 2030 року, оскільки інституційні інвестори купуватимуть більше біткойнів.

Інвестори повинні скептично ставитися до цих позитивних прогнозів, але SEC Bitcoin ETF схвалення та майбутнє зменшення вдвічі може встановити нижню ціну цього року. Нові звільнення від податків на торгівлю криптовалютами в Дубаї та Таїланді також можуть спонукати більше країн прийняти біржі криптовалют і, нарешті, покласти край крипто зима.

Чи варто купувати біткойн, коли він зростає?

Стійкість біткойна свідчить про те, що він може кинути виклик ведмедям і поступово стати основним активом. Його ціна, швидше за все, залишатиметься нестабільною, але інвестори, які накопичуватимуть BTC у міру його зростання цього року, можуть бути добре винагороджені протягом наступних кількох десятиліть.

Чи варто інвестувати 1000 доларів США в біткойн прямо зараз?

Перш ніж купувати акції в біткойнах, врахуйте наступне:

The Строкатий фондовий радник команда аналітиків щойно визначила, що, на їхню думку, є 10 найкращих акцій щоб інвестори купували зараз… і біткойн не був одним із них. 10 акцій, які скоротилися, можуть принести чудові прибутки в найближчі роки.

фондовий радник надає інвесторам простий план успіху, включаючи вказівки щодо створення портфеля, регулярні оновлення від аналітиків і вибір двох нових акцій щомісяця. The фондовий радник послуга більш ніж утричі збільшила прибутковість S&P 500 з 2002 року*.

Перегляньте 10 акцій

*Повернення Stock Advisor станом на 6 лютого 2024 року

Лев Сонце не має жодної позиції в жодній із згаданих акцій. The Motley Fool займає позиції та рекомендує Bitcoin і Block. The Motley Fool рекомендує Standard Chartered Plc. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Погляди та думки, висловлені в цьому документі, є поглядами та думками автора та не обов’язково відображають погляди та думки Nasdaq, Inc.

Source link

Поділіться своєю любов'ю