Чи варто купувати біткойни за 67 000 доларів?

Якщо ви подивіться на основні індекси, ви побачите, що фондовий ринок знаходиться на рекордній території. Ці позитивні настрої також проникли в більш спекулятивний простір цифрових активів. Зараз ринок криптовалюти оцінюється в 2,5 трильйона доларів, що є близьким до історичного максимуму.

Якщо хочете, назвіть це бульбашкою. Але чудова нещодавня продуктивність цифрових токенів, Bitcoin (КРИПТО: BTC) зокрема, не можна ігнорувати. Найдорожча у світі криптовалюта злетіла на 308% з початку 2023 року (станом на 21 березня). І хоча зараз він на 9% нижче свого історичного максимуму в 73 750 доларів, встановленого 14 березня, лише цього року він зріс на 61%.

З плином місяців і років стає все менше інвесторів, які не чули про біткойн. Але все ще є багато інвесторів, які не володіють ним.

Чи варто купувати цю топову криптовалюту, поки вона коштує 67 000 доларів? Давайте вивчимо біткойн і його перспективи навіть на його максимумах.

Ідеальне налаштування

Остання цінова динаміка біткойна є мікросвітом його довгострокової волатильності. Значні коливання цін, принаймні в порівнянні з акціями, є нормальним явищем. Але протягом тривалого часу цей цифровий актив, безумовно, стрімко зростав.

Цей рік стане одним із найсприятливіших фонів для продовження зростання вартості біткойнів. Є три ключові фактори, про які інвестори повинні знати. Вагомим аргументом може бути те, що очікування цих подій вже допомогло просунути біткойн.

Першою подією було довгоочікуване затвердження біржові спотові фонди. Ці механізми інвестування не тільки легітимізували біткойн як фінансовий актив в очах регуляторів і менеджерів активів, але тепер для окремих осіб і установ є безпроблемний спосіб отримати доступ до нього.

Тоді є майбутній халвінг, подія, яка зменшить пропозицію нових біткойнів, які надходять на ринок. Історично склалося так, що цифровий актив демонструє вражаючий розвиток протягом 12-18 місяців після халвінгу, оскільки попит випереджає виробництво нових монет. Це може статися знову.

І, нарешті, багато говорять про Федеральна резервна система знижує процентні ставки кілька разів у 2024 році. Все залежить від тенденцій, які пов’язані з інфляцією. Але нижчі ставки та більш поступливий центральний банк безпосередньо не впливають на ціни активів. Однак вони заохочують заощаджувачів та інвесторів шукати більш ризиковані активи, щоб отримати належний прибуток. І це може призвести до збільшення капіталу в біткойн.

Ціннісна пропозиція біткойна

Важливо спочатку запитати, чому біткойн має якусь цінність для людей. Я думаю, що це досить просто.

Вперше в цифровій формі з’явився актив із фіксованим лімітом пропозиції, який будь-хто у світі може купити та утримувати (за умови, що у нього є кошти для інвестування та доступ до Інтернету). Хтось у такій демократії, як США, звик до розвиненої платіжної та фінансової інфраструктури, яку пропонують традиційні банки. Але той, хто працює в системі слабких платежів і фінансової інфраструктури в умовах тоталітарного режиму, такого як Венесуела, може знайти цінність у відкритому, децентралізованому та стійкому до цензури активі.

Як і будь-яка інша валюта, біткойн цінується своїми користувачами. Поки існує попит на біткойн, він залишатиметься засобом збереження вартості.

Тим не менш, критики можуть сказати, що біткойн нічого не вартий, оскільки вони вказують на те, що це не що інше, як фальшиві інтернет-гроші. Цей аргумент може мати сенс на поверхні. Тим не менш, є причина того, що біткойн продовжував повертатися від мінімумів до нових максимумів, незважаючи на всі несприятливі геополітичні, макроекономічні та галузеві події, які відбулися протягом останніх 15 або близько того років. Він довів стійкість, і люди в усьому світі виявили підвищений інтерес до бажання володіти ним.

Найкращий час для покупки біткойнів був у 2009 році. Другим найкращим часом є зараз, хоча він становить 67 000 доларів. У наступному десятилітті й ​​далі є ще чимало позитивних моментів.

Чи варто інвестувати 1000 доларів США в біткойн прямо зараз?

Перш ніж купувати акції в біткойнах, врахуйте наступне:

The Строкатий фондовий радник команда аналітиків щойно визначила, що, на їхню думку, є 10 найкращих акцій щоб інвестори купували зараз… і біткойн не був одним із них. 10 акцій, які скоротилися, можуть принести чудові прибутки в найближчі роки.

фондовий радник надає інвесторам простий план успіху, включаючи вказівки щодо створення портфеля, регулярні оновлення від аналітиків і вибір двох нових акцій щомісяця. The фондовий радник послуга більш ніж утричі збільшила прибутковість S&P 500 з 2002 року*.

Перегляньте 10 акцій

*Повернення Stock Advisor станом на 21 березня 2024 року

Ніл Пател і його клієнти не мають жодної позиції в жодній із згаданих акцій. Motley Fool має позиції в біткойнах і рекомендує їх. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Чи варто купувати біткойни за 67 000 доларів? був спочатку опублікований The Motley Fool

Source link

Поділіться своєю любов'ю