Чи зросте біткойн до 50 000 доларів США до схвалення Spot BTC ETF? ⋆ ZyCrypto

Оголошення

&nbsp &nbsp

Ажіотаж щодо спотового біржового фонду біткойн (ETF) продовжує викликати зростання на ринку криптовалюти, оскільки схвалення очікується, затамувавши подих.

У результаті провідний ринковий аналітик Майкл ван де Поппе вважає, що сплеск психологічної ціни в 50 000 доларів може бути неминучим до того, як спотовий біткойн ETF побачить світ.

Аналітик виділено, «Біткойн бореться за те, щоб продовжити зростання тут. Я очікую, що буде досягнуто 48-51 тис. доларів США до ETF, а також пік біткойнів у січні, через який гроші швидко переходять на альткоїни».

Джерело: MichaelvandePoppe

Ван де Поппе додав, що схвалення спотового BTC ETF було б величезним для ринку біткойнів і криптовалюти, оскільки це викликало б приплив інституційних інвестицій.

Генеральний директор компанії Grayscale Майкл Зонненшайн нещодавно повторив ці настрої, оскільки він зазначив, що на крипто-ринку буде спостерігатися приплив на суму 30 трильйонів доларів, якщо spot Bitcoin ETF побачив зелене світло.

ОголошенняCoinbase&nbsp &nbsp

Біткойн продовжує їздити на ажіотажі ETF, враховуючи, що він нещодавно повернув 44 000 доларів, як повідомляє ZyCrypto.

Спекуляції зашкалюють

Виходячи з крайнього терміну 10 січня, встановленого Комісією з цінних паперів і бірж Сполучених Штатів Америки (SEC), спекуляції щодо схвалення спотового BTC ETF у цьому графіку є високими.

Згідно з Fox Business, SEC проводила спільну конференцію з різними претендентами на біткойн ETF, на якій фінансовий наглядовий орган попросив їх переконатися, що в їхніх заявках немає жодного викупу «в натуральній формі».

Як наслідок, ця подія зробила 10 січня 2024 року важливою датою, на яку слід звернути увагу щодо затвердження спотового біткойн ETF.

Провідні компанії з управління активами, такі як BlackRock, Grayscale, VanEck, Invesco, Fidelity Investments і ARK Invest, визначили спотовий біткоін ETF на основі своїх заявок, що очікують на розгляд.Source link

Поділіться своєю любов'ю