Цільову ціну біткойна на кінець року в Bernstein підвищили до 90 тисяч доларів

* Брокер підвищив цільовий показник для біткойнів на кінець року з 80 тисяч доларів до 90 тисяч доларів.
* Bernstein тепер очікує зниження хешрейту на 7% вдвічі після завершення роботи.
* Каже, що майнери біткойнів привабливі для інвесторів, які шукають доступ до криптовалюти.

Bernstein підвищив свій прогноз ціни біткойна {{BTC}} на кінець року до 90 тисяч доларів з 80 тисяч доларів і оновив оцінки акцій майнінгу в своєму охопленні, повідомив брокер у дослідницькому звіті в четвер.

«З новим циклом зростання біткойнів, сильним надходженням ETF, агресивним розширенням потужностей майнерів і рекордно високими доходами майнерів у доларах, ми продовжуємо знаходити біткойн-майнерів привабливими покупками для інвесторів, які прагнуть отримати доступ до криптоциклу», — написали аналітики Гаутам Чхугані та Махіка Сапра.

«Ми припускаємо, що хешрейт зменшиться вдвічі після завершення роботи на 7% проти 15% раніше», — пишуть автори. Хешрейт означає загальну сукупну обчислювальну потужність, яка використовується для видобутку та обробки транзакцій на a підтвердження роботи блокчейн. The зменшення винагороди за чотири роки коли винагороди за майнінг скорочуються вдвічі. Наступний халвінг очікується в середина квітня.

Компанія Bernstein підвищила цільову ціну на CleanSpark (CLSK) з кращим рейтингом до 30 доларів з 14,20 доларів. Він скоротив свою цільову ціну на Riot Platforms (RIOT) з кращими оцінками до 22 доларів з 22,50 доларів і підняв цільову ціну Marathon Digital (ринкова ефективність) до 23 доларів з 14,30 доларів.

CleanSpark закрився на 20,25 доларів США в середу, Riot – на 12,40 доларів США, а Marathon – на 22,43 доларів США.

Riot і CleanSpark збираються стати лідерами в секторі, як «найбільші майнери з найбільшою потужністю самостійного видобутку», додається у звіті.

Детальніше: Майнерам біткойнів потрібно бути проактивними, щоб утримувати свої позиції після халвінгу: Fidelity Digital Assets

Source link

Поділіться своєю любов'ю