Ціна біткойна (BTC) впала до 2-місячного мінімуму після протоколу засідання ФРС

Погіршення макроекономічного клімату та крах галузевих гігантів, таких як FTX і Terra, вплинули на ціну біткойна цього року.

STR | Nurphoto через Getty Images

Біткоїни ціна впала приблизно до 57 000 доларів за штуку в четвер, досягнувши двомісячного мінімуму після того, як Федеральна резервна система США оприлюднила протокол свого червневого засідання, вказуючи, що центральний банк ще не готовий знизити процентні ставки.

Близько 14:30 за лондонським часом цифрова валюта впала приблизно на 5% за 24 години до 56 837 доларів США, опустившись нижче позначки 57 000 доларів США вперше з 1 травня, згідно з даними криптовалютного сайту CoinGecko. Відтоді біткойн дещо зменшив втрати і торгувався на рівні 57 932,57 доларів США, що на 3,4% менше станом на 17:05 за лондонським часом.

Rival token ether, друга за величиною криптовалюта в світі, впала на 5% до 3120 доларів.

Дізнайтеся більше про технології та криптографію від CNBC Pro

Це сталося після Федерального резерву в середу звільнені хвилини з червневого засідання, яке показало, що офіційні особи не бажають знижувати процентні ставки, поки додаткові дані не покажуть, що інфляція стабільно рухається до цільового значення центрального банку в 2%.

Більш високі відсоткові ставки, як правило, менш сприятливі для біткойнів та інших криптовалют, оскільки вони знижують схильність інвесторів до ризику.

У березні цього року біткойн піднявся до історичного максимуму понад 73 700 доларів США після того, як Комісія з цінних паперів і бірж схвалила перший спотовий біткойн-біржовий фонд США або ETF.

ETF дозволяють інвесторам купувати продукт, який відстежує ціну біткойна, не володіючи базовою криптовалютою. Прихильники криптовалюти кажуть, що це допомогло узаконити клас активів і спростило залучення великих інституційних інвесторів.

Однак з тих пір біткойн торгувався в діапазоні приблизно від 59 000 до 72 000 доларів.

Нещодавно найбільша у світі криптовалюта зазнала тиску через новини про крах біржі біткойнів Mt. Gox, яка готує розподіл на суму близько 9 мільярдів доларів монет користувачам, тобто очікується, що це призведе до певних значних продажів.

За даними Arkham Intelligence, у четвер невелику кількість біткойнів було переміщено з трьох гаманців, які раніше були пов’язані з Mt.Gox. Найбільший рух відбулося для криптовалюти на суму 24 долари. Не було зрозуміло, чи була ця транзакція здійснена у зв'язку з планом погашення Mt.Gox.

Крім того, у четвер уряд Німеччини продав приблизно 3000 біткойнів — на суму приблизно 175 мільйонів доларів США за сьогоднішніми цінами — з купи в 50 000 біткойнів, конфіскованої у зв’язку з піратською операцією Movie2k, згідно з аналізатором блокчейну Arkham Intelligence.

Arkham, яка відстежує біткойн-гаманець уряду Німеччини, заявила, що активи були переміщені на криптобіржі Kraken, Bitstamp і Coinbase, а також в окремий неідентифікований гаманець. «Ці кошти, ймовірно, переміщуються на депозит для інституційної послуги або позабіржового ринку», — Arkham сказав у дописі на X.

Чи може біткойн ще виграти від цього?

Однак аналітики криптоданих і дослідницької фірми CCData заявили в дослідницькому звіті у вівторок, що біткойн ще не досяг на вершині поточного циклу подорожчання і, ймовірно, досягне нового історичного максимуму.

Згідно зі звітом, історичні ринкові «цикли» показали, що так звана подія «розполовинення» біткойна — яка скорочує пропозицію нових біткойнів на ринку — завжди передувала періоду зростання цін, який може тривати від 12 до 18 місяців. перед тим, як виготовити велосипедний верх».

Чи може Ethereum повалити біткойн як крипто-короля?

Останній халвінг біткойна відбувся 19 квітня цього року, тому ці історичні терміни ще не минули.

«Більше того, ми спостерігали зниження торговельної активності на централізованих біржах протягом майже двох місяців після подій, пов’язаних з удвоєнням у попередніх циклах, які, здається, відображали цей цикл. Це свідчить про те, що нинішній цикл може розширитися до 2025 року», — заявили в CCData.

Тим часом біткойн-бик Том Лі сказав CNBC “Squawk Box«Понеділок, що він все ще бачить, що біткойн досягає 150 000 доларів, незважаючи на «перевищення» майбутньої виплати Mt. Gox жетонів кредиторам.

«Якби я інвестував у криптовалюту, знаючи, що один із найбільших нависань збирається зникнути в липні, я б подумав, що це причина насправді очікувати досить різкого відскоку в другій половині», — Лі, співконсультант Fundstrat Global Advisors. засновник і керівник дослідження, сказав в телеінтерв'ю.

Source link

Поділіться своєю любов'ю