Ціна біткойна досягла 30 тисяч доларів, можливо, відкривши шлях для SOL, LINK, AAVE та STX

Bitcoin (BTC) провів хороший тиждень, коли ціни зросли приблизно на 10% і досягли психологічно важливого рівня в 30 000 доларів США. Після ралі інвесторів турбує питання про те, чи продовжиться висхідний тренд, чи настав час для розвороту.

Торгова команда Stockmoney Lizards нещодавно заявила про це Незабаром біткойн може пробитися вище свого верхнього опору і почати різкий мітинг. Вони вважають, що схвалення біржового фонду сприятиме масовому запровадженню та спровокує ралі до того, як у квітні 2024 року відбудеться удвічі.

Щоденний перегляд даних криптовалютного ринку. Джерело: Coin360

Позитивною подією цього тижня стало те, що потужність біткойна вплинула на кілька альткойнів, які перевищили відповідні рівні опору. Це свідчить про те, що настрої поступово стають позитивними і, можливо, настав час розглянути вибіркові покупки.

Як правило, монети, які ведуть ринки вище, є тими, які мають тенденцію до успіху. Відстаючі, як правило, працюють останніми, тому їх можна уникати спочатку.

Давайте подивимося на графіки топ-5 криптовалют, які можуть перевершити в найближчій перспективі.

Аналіз ціни біткоіни

Біткоїн є свідком жорсткої битви між биками та ведмедями біля позначки в 30 000 доларів, але позитивним знаком є ​​те, що покупці не відступили.

Денний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Консолідація близько поточного рівня свідчить про те, що бики не поспішають реєструвати прибуток, оскільки вони очікують ще одного підвищення. Це може катапультувати ціну до зони верхнього опору між $31 000 і $32 400.

Навпаки, якщо ціна знизиться з 31 000 доларів, пара BTC/USDT може впасти до 20-денної експоненціальної ковзної середньої (28 160 доларів). Якщо ціна відскочить від цього рівня, бики знову спробують подолати накладну перешкоду.

Позитивні настрої будуть зведені нанівець проривом нижче 20-денної EMA. Це може ще деякий час утримувати пару в діапазоні від 31 000 до 24 800 доларів.

4-годинний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Пара перебуває у висхідному тренді, як видно на 4-годинному графіку. Зазвичай під час підйому трейдери купують падіння до 20-EMA. Якщо це станеться, це буде сигналом про те, що настрої залишаються оптимістичними, а кожне незначне падіння купується. Тоді пара може продовжити свій шлях до 32 400 доларів.

І навпаки, якщо ціна опуститься нижче 20-EMA, це означатиме, що трейдери можуть поспішно закрити свої позиції. Це може відкрити ворота для подальшого зниження до важливої ​​підтримки в $28 143.

Аналіз цін Solana

Солана (SOL) вирвався з декольте 19 жовтня, завершивши бичачий зворотний малюнок голови та плечей. Ця установка має цільову ціль $32,81.

Денний графік SOL/USDT. Джерело: TradingView

Рівні перекупленості на індексі відносної сили (RSI) припускають, що корекція можлива. Важлива підтримка, на яку слід спостерігати з боку зниження, становить 27,12 дол. Сильний відскок від цього рівня вказуватиме на те, що бики перевернули рівень у підтримку. Це покращить перспективи продовження висхідного тренду. Вище 32,81 долара зростання може досягти 39 доларів.

Час для ведмедів спливає. Якщо вони хочуть зупинити висхідний рух, їм доведеться повернути ціну нижче $27,12. Тоді пара SOL/USDT може впасти до декольте. Це залишається ключовим рівнем, на який слід стежити, тому що падіння нижче цього означає, що прорив вище $27,12 міг бути фальшивим.

4-годинний графік SOL/USDT. Джерело: TradingView

4-годинний графік показує, що бики стикаються з жорстким опором біля 30 доларів. Це може почати відкат, який може досягти рівня прориву в $27,12. Очікується, що покупці енергійно захищатимуть цей рівень. Твердий відскок від цього рівня може свідчити про відновлення висхідного руху.

Навпаки, якщо ціна повертається вниз і пробивається нижче $27,12, це буде сигналом про те, що ведмеді агресивно продають на вищих рівнях. Тоді пара може пірнути до декольте близько $24,50. Цей рівень може знову свідчити про сильні покупки з боку биків.

Аналіз цін Chainlink

Ланка ланцюга (ПОСИЛАННЯ) торгується у вузькому діапазоні між 5,50 і 9,50 доларів з травня 2022 року, що свідчить про баланс між попитом і пропозицією.

Денний графік LINK/USDT. Джерело: TradingView

Бики спробували вирішити невизначеність у бік зростання, прорвавшись вище діапазону 22 жовтня, але довгий гніт на свічнику показує, що ведмеді не бажають поступитися. Якщо бики не відступлять від поточних рівнів, це підвищить перспективи зростання вище $9,50.

Тоді пара LINK/USDT може почати рухатися до цільового зразка в 13,50 доларів США. Як правило, прорив після тривалої консолідації призводить до різкого зростання. У цьому випадку висхідний тренд може розтягнутися до 15 доларів, а потім до 18 доларів.

Перша підтримка на нижній стороні становить $8,50. Якщо ведмеді опустять ціну нижче цього рівня, це приведе до того, що обмежена діапазоном дія може тривати ще деякий час.

4-годинний графік LINK/USDT. Джерело: TradingView

Пара стала свідком різкого зростання від $7,50, що підштовхнуло RSI глибоко до території перекупленості на 4-годинному графіку. Це свідчить про те, що ралі в найближчій перспективі є надмірно тривалим і може призвести до відкату або консолідації.

Тверда підтримка на нижній стороні становить $8,75, а потім $8,50. Сильний відскок від цієї зони вказує на те, що настрій залишається позитивним і трейдери купують на падіннях. Це збільшить можливість повторного тестування на $9,75.

Навпаки, прорив нижче 20-EMA означатиме, що ведмеді повернулися в гру. Тоді пара може зрости до 7 доларів.

пов’язані: Lightning Network стикається з критикою з боку про-XRP юриста Джона Дітона

Аналіз цін Aave

Aave (AAVE) піднявся вище лінії спадного тренду 21 жовтня, скасувавши налаштування ведмежого низхідного трикутника. Як правило, провал негативної установки починає бичачий рух.

Денний графік AAVE/USDT. Джерело: TradingView

Обидві ковзні середні почали повертатися вгору, і RSI знаходиться на території перекупленості, що вказує на те, що бики мають перевагу. Якщо ціна збережеться вище лінії спадного тренду, пара AAVE/USDT може спочатку підскочити до 88 доларів, а потім до 95 доларів.

Якщо ведмеді хочуть запобігти цьому висхідному руху, їм доведеться швидко повернути ціну нижче лінії спадного тренду. Це може зловити кількох агресивних биків не на тій нозі та розпочати корекцію ковзних середніх. Зниження рівня нижче 50-денної простої ковзної середньої ($62) поверне ведмедів на місце водія.

4-годинний графік AAVE/USDT. Джерело: TradingView

4-годинний графік показує, що ведмеді намагалися зупинити зростання на лінії спадного тренду, але бики не поступилися. Імпульс підвищився, і пара рухається до 88 доларів.

Невелике занепокоєння в короткостроковій перспективі полягає в тому, що RSI злетів у територію перекупленості, що вказує на можливу консолідацію або корекцію. На шляху вниз перша підтримка становить 72 долари. Ведмедям доведеться тягнути ціну нижче лінії спадного тренду, щоб зловити биків.

Аналіз цін стеків

Стеки (STX) різко зріс за останні кілька днів, вказуючи на те, що бики намагаються почати новий висхідний тренд.

Денний графік STX/USDT. Джерело: TradingView

Бичачий перехрест на ковзних середніх свідчить про те, що бики мають перевагу. У короткостроковій перспективі рівні перекупленості на RSI вказують на можливу незначну корекцію або консолідацію. Першою підтримкою на нижній стороні є 20-денна EMA ($0,54).

Якщо ціна відскакує від цього рівня, це сигналізує про зміну настрою від продажу під час зростання до покупки при падінні. Це збільшить ймовірність продовження висхідного руху. Пара STX/USDT може спочатку піднятися до $0,80, а згодом до $0,90.

Цей позитивний погляд буде недійсним найближчим часом, якщо ціна повернеться вниз і різко впаде нижче 20-денної EMA.

4-годинний графік STX/USDT. Джерело: TradingView

Ціна консолідувалася у вузькому діапазоні між 0,61 і 0,65 долара, як видно на 4-годинному графіку. Це позитивний знак, оскільки він показує, що бики не поспішають до виходу, оскільки вони очікують ще одну ногу вище. Якщо покупці піднімуть ціну вище $0,65, пара спробує піднятися до $0,68, а потім до $0,75.

Всупереч цьому припущенню, якщо ціна повертається вниз і пробивається нижче 20-EMA, це сигналізує про фіксацію прибутку короткостроковими трейдерами. Потім пара може впасти до 50-SMA.