Ціна біткойна досягла близько 42 000 доларів після найгіршого падіння токена з серпня

(Bloomberg) — Біткойн торгувався близько 42 000 доларів після бурхливого періоду, який знизився майже на 8% від найбільшого цифрового активу та викликав прогнози більшої волатильності наприкінці року.

Відповідно до даних, зібраних Bloomberg, токен знизився з суботи по понеділок, що стало найгіршим показником за три дні з середини серпня. Відступ від майже 45 000 доларів також потягнув за собою ширші криптовалютні ринки.

Деякі оглядачі звинуватили різких спекулянтів, які скорочують позиції напередодні зустрічі Федеральної резервної системи щодо монетарної політики, яка може перевірити агресивні ставки на зниження процентних ставок у 2024 році. Але більшості було важко знайти певний тригер, описуючи відкат як очікувану консолідацію, враховуючи 152% біткойна за рік. поточний стрибок.

Цього року токен відновився після краху 2022 року, оскільки інвестори дедалі більше впевнені, що регулятори незабаром дозволять перші спотові біткойн-фонди, що торгуються на біржі. Це може свідчити про зростання попиту на віртуальну валюту.

Докладніше: Чому Crypto розраховує на спотові Bitcoin ETF: QuickTake

«Крипто нарешті зафіксував прибуток після запаморочливого зростання за останні кілька тижнів», — сказала Керолайн Маурон, співзасновник постачальника ліквідності похідних цифрових активів Orbit Markets. «Ми очікуємо подальшої ідіосинкразичної волатильності в класі криптоактивів напередодні кінцевого терміну прийняття рішення щодо ETF на початку січня, що може посилитися через низьку ліквідність у святковий період».

Криптоіндустрія очікує результатів розгляду заявок від BlackRock Inc. та інших щодо створення спотових біткойн-ETF у США. Bloomberg Intelligence очікує, що партія коштів отримає схвалення Комісії з цінних паперів і бірж до середини наступного місяця.

Ще однією опорою для настроїв є так званий халвінг біткойна, який має відбутися у 2024 році, і вдвічі скоротить кількість токенів, які майнери біткойнів отримують як винагороду за свою роботу. Подія, яка проводиться кожні чотири роки, є частиною процесу обмеження пропозиції біткойнів до 21 мільйона токенів. Монета встановила рекорди після останніх трьох халвінгів.

У понеділок ці позитивні наративи відійшли на другий план. Дані Coinglass показують, що 11 грудня було ліквідовано криптовалютні торгові позиції на суму близько 455 мільйонів доларів США, які робили ставки на вищі ціни — це найвищий показник принаймні з середини вересня.

«Була низка ринкових сигналів, за якими ми могли бачити, що біткойн зустрічає опір накладних витрат з точки зору технічної торгівлі», — сказав Грег Моріц, співзасновник криптохедж-фонду AltTab Capital. «Я не думаю, що це свідчить про якісь фундаментальні зміни. З нашої точки зору, це невелика можливість для покупки».

Біткойн піднявся приблизно на 1% до $41 667 станом на 6:48 ранку в Нью-Йорку у вівторок. Менші токени, такі як BNB і Avalanche, також піднялися. Показник 100 найкращих криптовалют продемонстрував помірне зростання.

–За сприяння Yueqi Yang.

© Bloomberg LP, 2023Source link

Поділіться своєю любов'ю