Ціна біткойна є багатообіцяючою – як щодо її прогнозу на 2024 рік?  • Ключовий показник BTC свідчить про те, що ціна монети була завищена.
  • Тим не менш, деякі ринкові індикатори залишаються позитивними щодо BTC.

23 грудня Калеб Францен, популярний криптоаналітик, підкреслив це Біткоїни [BTC] ціна різко впала нижче ключового рівня підтримки. Однак монета швидко відновилася, оскільки за ніч вона досягла червоної зони підтримки.

Тим часом інші набори даних показали, що ми мали бути свідками різкого зростання. Чи зможе BTC повторити історію та розпочати 2024 рік із зростання?

Чи готується біткойн до ралі биків?

Хоча ціна BTC відновилася, інший аналіз показав, що ми вийшли з фази повторного накопичення. Це натякало на те, що BTC, можливо, готується до підвищення в найближчі тижні, збільшуючи шанси на те, що графік цін BTC стане зеленим у 2024 році.

Відповідно до CoinMarketCap, BTC зріс більш ніж на 3% за останні сім днів. На момент написання статті BTC торгувався на рівні 43 602,18 доларів з ринковою капіталізацією понад 853 мільярди доларів.

Щоб перевірити, чи закінчилося накопичення, AMBCrypto переглянув дані Santiment. Ми виявили, що пропозиція BTC на біржах і пропозиція поза біржами були тісно пов’язані.

Це означало, що BTC не відчував високого тиску ні на продаж, ні на купівлю на момент написання статті.

Джерело: Santiment

Згідно CryptoQuantбінарний CDD BTC став зеленим, що означає, що рух довгострокових власників за останні сім днів був нижчим за середній.

Однак aSORP біткойна став червоним, що означало, що більше інвесторів продавали з прибутком, можливо, рекламуючи вершину ринку.

Джерело: CryptoQuant

Дивлячись вперед

У той час як тиск на купівлю та продаж був номінальним BitcoinAMBCrypto перевірив інші показники, щоб з’ясувати, чи може кінг-койн спровокувати зростання протягом наступного тижня.

Наш аналіз виявив, що хоча ціна BTC дещо змінилася, його коефіцієнт NVT істотно зріс.

Високі значення NVT Ratio історично збігалися з ринковими вершинами та періодами переоцінки, що свідчить про те, що ми можемо стати свідками корекції ціни.

Крім того, на момент публікації індекс страху та жадібності BTC мав значення 70. Коли показник досягає цього рівня, це означає, що ринок перебуває у фазі «жадібності», що ще більше збільшує шанси на корекцію ціни.

Джерело: Glassnode


Прочитайте Біткоїни [BTC] Прогнозування ціни 2023-24


Індекс відносної сили біткойна (RSI) пішов убік, що виглядало тривожним. Тим не менш, MACD продемонстрував можливість бичачого кросовера.

BTCІндекс грошових потоків (MFI) також зафіксував зростання, підвищуючи ймовірність руху ціни на північ у найближчі дні.

Джерело: TradingViewSource link

Поділіться своєю любов'ю