Ціна біткойна може досягти 150 000 доларів у 2025 році, каже AllianceBernstein

У 2025 році біткойн може досягти максимуму циклу в 150 000 доларів США завдяки так званій події халвінгу та інституційному притоку біржових фондів біткойнів, які очікується затвердження незабаром, за словами аналітиків AllianceBernstein.

Нещодавній оптимізм ETF приніс найбільшу криптовалюту
BTCUSD,
+0,02%

вище $37 000 у п’ятницю. Цього року він зріс понад 120%, але, згідно з даними CoinDesk, він все ще впав більш ніж на 45% від свого піку в листопаді 2021 року.

Ціна біткойна може бути розбита на чотирирічні цикли, і в кожному з них вона проходить чотири фази, включаючи прорив, ажіотаж, корекцію та накопичення, пишуть аналітики в п’ятничній записці.

Такі цикли засновані на халвінгу, події, коли винагороди за блоки, що надаються біткойн-майнерам, скорочуються вдвічі після кожні 210 000 видобутих блоків або приблизно кожні чотири роки. В історії біткойн пережив три половини, і очікується, що наступна відбудеться у квітні наступного року.

АльянсБернштейн

Аналітики відзначають, що новий зростання буде здебільшого зумовлений інституційними припливами, які приносять Bitcoin ETF. «Ми вважаємо, що ранні потоки можуть бути повільнішими, а нарощування може бути більш поступовим, а після халвінгу — це момент, коли потоки ETF можуть наростити, що призведе до піку циклу в 2025, а не в 2024», — пишуть аналітики.

«Поточний прорив BTC — це лише новина про схвалення ETF, яка повільно оцінюється, а потім ринок стежить за початковим відтоком і, ймовірно, розчарується в короткостроковій перспективі», — вважають аналітики.

Source link

Поділіться своєю любов'ю