Ціна біткойна може зрости, оскільки Таїланд хоче залучити багатьох трейдерів BTC, таких як Дубай


Поділитися:

  • Ціна біткойна коливається навколо 50-денної середньої середньої середньої динаміки, оскільки вона відкидає наступний напрямок.
  • BTC може піднятися на 5% до 46 000 доларів, якщо бики досягнуть свого, оскільки технічні індикатори сприяють зростанню.
  • Прорив і закриття нижче $41 880 спростують бичаче припущення.

Bitcoin (BTC) ціна розвиває свій наступний напрямок, стабільно переплітаючись уздовж простої ковзної середньої. У той час як технічні індикатори схиляються на користь биків, BTC проігнорував важливий бичачий фундамент з країни в південно-східній Азії на півострові Індонекитай.

Читайте також: Ціна біткойна підтримує висхідний тренд, оскільки китайські інвестори покидають місцевий ринок на користь орієнтованих на США ETF

Таїланд просуває BTC і цифрові активи в цілому

У звіті Bangkok Post показано, що Таїланд скасував податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 7%, який був накладений на торгівлю біткойнами та криптовалютою. The новини відповідає директиві Міністерства фінансів країни, яка зазначає, що воно звільнило від ПДВ торгівлю цифровими активами, намагаючись підштовхнути Таїланд до того, щоб стати центром цифрових активів.

Зокрема, секретар міністра фінансів Паопом Роянасакул сказав, що міністерство прагне просувати цифрові активи як новий альтернативний інструмент для збору коштів. З цим, брокери а дилери будуть звільнені від податку, як і деякі авторизовані цифрові біржі. Комісія з цінних паперів і бірж Таїланду (SEC) контролюватиме це.

Влада повторила заяву виконавчої влади, заявивши, що цей крок не тільки підтримає зростання індустрії цифрових активів у Таїланді, але й забезпечить необхідний поштовх для сприяння розвитку цифрової економіки країни в найближчому майбутньому.

Весь дохід, отриманий від торгівлі криптовалютою та цифровими токенами, раніше обкладався податком у розмірі 7%. Цим кроком Таїланд слідує за Дубаєм, який спростив правила, щоб сприяти прийняттю криптовалют. Згідно зі звітом, звільнення від сплати ПДВ діє з 1 січня 2024 року без терміну дії.

Тим не менш, Роджанасакул звернув увагу уряду на необхідність забезпечення стабільності фінансової системи країни, навіть якщо вона використовує свій потенціал розвитку.

Ціна біткойна залежить від спрямованого зміщення

Ціна біткойна торгується горизонтально, обертаючись навколо 50-денної SMA на рівні 42 962 долари. Оскільки ринки, як правило, не чекають так довго, волога консолідація в поєднанні з скорочення волатильності з подальшим розширенням може спостерігати, як ціна біткойна скоро зробить сміливий крок.

Технічні індикатори показують, що шанси сприяють зростанню, індекс відносної сили (RSI) тримається вище 50. Приголомшливі осцилятори (AO) і розбіжність конвергенції ковзного середнього (MACD) обидва лежать на позитивній території, блимаючи зеленими смугами гістограми. Це вказує на майбутній бичачий цикл.

Якщо Ціна біткойна подолає блокаду через 50-денну SMA, підтверджену рухом вище 43 750 доларів США, психологічний рівень 46 000 доларів буде в центрі уваги. Таке спрямоване упередження може призвести до того, що BTC незабаром тестує 48 000 доларів, або, у випадку сильного зростання, досягне 50 000 доларів. Це буде майже на 15% більше, ніж поточний рівень.

1-денний графік BTC/USDT

З іншого боку, прорив і закриття нижче рівня підтримки в 41 880 доларів США на денному таймфреймі скасує бичачу тезу. Падіння може поширитися на злиття між 100-денним SMA і горизонтальною лінією в 40 650 доларів.


Source link

Поділіться своєю любов'ю