Ціна біткойна перевищила 40 000 доларів, оскільки зростання триває

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

Одинокий Bitcoin BTC

+
коштує понад 40 000 доларів США вперше з квітня 2022 року після зростання цін майже на 9% з 27 листопада, відповідно до Сторінка ціни блоку. Останнім часом ринок криптовалюти також зріс, а загальна ринкова капіталізація криптовалют на 1% за минулу добу.

Нещодавнє зростання біткойна було спричинене очікуванням у всій галузі спотових біткойн ETF, які торгують біткойнами за його ціною в реальному часі, які, як очікується, будуть затверджені в найближчі місяці. Аналітики кажуть, що нещодавній запит SEC надати коментарі громадськості може свідчити, що агентство перебуває в несправності прискорений графік коли справа доходить до схвалення Bitcoin ETF.

Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) ще не схвалила біткойн-ETF, незважаючи на документи від великих менеджерів активів, включаючи BlackRock, Fidelity, 21Shares & Ark Invest, Bitwise, VanEck, Wisdomtree, Invesco, Valkyrie, Global X, Hashdex і Franklin Templeton. Швейцарський менеджер з активів Pando Asset був таким остання фірма подати форму S-1 до Комісії з цінних паперів і цінних паперів (SEC), щоб отримати дозвіл на спотовий біткойн-ETF.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю