Ціна біткойна підскочила до 800 доларів США через заяви SEC про співпрацю з біржами через спотові ETF

Ринки
• 17 листопада 2023 р., 12:40 EST

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

Ціна біткойна підскочила на 800 доларів відразу після повідомлення про те, що Комісія з цінних паперів і бірж США взаємодіє з біржами щодо численних спотових заявок ETF на біткойни.

«Почувши балаканину, відділ торгівлі та ринків SEC, який цього тижня співпрацює з біржами щодо спотових біткойн-ETF 19b-4s, радить їм, що вони хотіли б, щоб ETF створювали готівку (а не в натуральній формі), і попросив їх внести поправки в наступному кілька тижнів”, – написав Ерік Балчунас, старший аналітик ETF для Bloomberg, на платформі соціальних мереж. X. «Це не несподівано, але все ж хороший знак».

Балчунас зауважив, що створювати готівку має сенс, оскільки вони зменшують обмеження для брокерів-дилерів. Він сказав, що кілька заявок ETF на біткойни вже запланували це, тоді як решта вирішила піти на натуральну суму.

У будь-якому випадку, це не змінює наші 90% шанси вгору або вниз, але є хорошою ознакою того, що процес йде, і SEC має шлях [forward] в ту сантехніку, яка їм зручна», – додав він.

За даними The Block’s Price Page, ціна біткоїна зросла приблизно з 36 000 доларів США до 36 800 доларів США за лічені хвилини після публікації, а потім впала.


Ціна біткоіна. Зображення: сторінка The Block’s Price


«Нічого новаторського. Нічого не змінюється. Але показує, що прогрес все ще відбувається і все рухається вперед», — зазначив колега, дослідницький аналітик Bloomberg Intelligence ETF Джеймс Сейффарт. X.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.Source link

Поділіться своєю любов'ю