Ціна біткойна різко впала на тлі виплат Mt. Gox, продаж уряду

  • Bitcoin впав на 8% за останні два дні на тлі продажу біткойнів одержувачами Mt.Gox і державними гаманцями.
  • Збанкрутіла Mt. Gox все ще зберігає близько 140 000 біткойнів і почала виплачувати кредитам і колишнім клієнтам.
  • Негативна цінова динаміка біткойна з початку липня порушила кілька рівнів технічної підтримки.

Біткойн впав на 8% за останні два дні, впав на 12% з початку липня і торгується на найнижчому рівні з лютого.

Різке падіння супроводжувалося хвилею продажів відомими власниками біткойнів, включаючи неіснуючу криптовалютну біржу Mt.Gox та уряди Німеччини та США.

Mt. Gox, яка колись була найбільшою біржею криптовалют, збанкрутувала в лютому 2014 року після серія хакерів вкрала майже мільйон біткойнів у його клієнтів.

Десять років потому Mt. Gox у п’ятницю почала погашати частину з 9 мільярдів доларів, які вона заборгувала своїм кредиторам і клієнтам, за допомогою біткойнів і біткойн-кешу. заява від компанії.

За даними постачальника даних Arkham Intelligence, криптовалютні гаманці, прив’язані до Mt. Gox, показують, що недіюча біржа все ще зберігає майже 140 000 біткойнів, які ще не повернуто.

Тим часом нещодавні перекази біткойнів із гаманців, пов’язаних з урядами Німеччини та США, свідчать про те, що обидва ліквідують частину своїх схованок біткойнів.

Розвідка Аркхема сказав, що уряд Німеччини продав до 175 мільйонів доларів у конфіскованих біткойнах у четвер. Уряд все ще зберігає близько 40 000 біткойнів на суму понад 2 мільярди доларів.

Відповідно до до Blockworks, Уряди США та Німеччини направили разом 738 мільйонів доларів на біржі біткойнів за останні два тижні, що свідчить про те, що вони неминуче будуть продані.

Увесь цей тиск продажів призвело до того, що ціна біткойна опустилася нижче ключових рівнів технічної підтримки.

Біткойн є торгується нижче свого 200-денного ковзного середнього близько 59 500 доларів США, що свідчить про ще більший спад.

Стратегії Fairlead виділив 60 000 доларів як ключовий рівень підтримки, який з тих пір було порушено. Вирішальний прорив ставить наступний цільовий рівень підтримки біткойна на рівні близько 51 500 доларів США.Source link

Поділіться своєю любов'ю