«Цифрове золото»: біткойн перевіряється як засіб збереження вартості

Ціна біткойна цього року зросла більш ніж на 100 відсотків, оскільки зростаючий інституційний інтерес до цифрового активу, здається, підтверджує його статус засобу збереження вартості.

Цього тижня виповнилося 15 років з тих пір, як Сатоші Накамото під псевдонімом опублікував білий документ щодо «однорангової електронної готівкової системи», яка мала на меті принизити традиційну грошову систему, усунувши потребу в банках.

Подібно до золота, інвестори в біткойн вважають його валютою, якою не можуть маніпулювати центральні банки чи уряди. Відповідно до його коду, його пропозиція обмежена 21 мільйоном токенів.

«Не можна друкувати золото і срібло. Я розглядаю біткойн як цифрове золото», — сказав керуючий партнер Equity Management Associates та інвестор у біткойни Ларрі Лепард. Ринки з Madison.

Оголошення

Рекламуйте з NZME.

Він очікував, що наступне зростання його ціни досягне 200 000 доларів США, перш ніж знизиться, і після численних циклів зрештою він може коштувати до 4 мільйонів доларів США за біткойн або більше.

Однак для того, щоб це сталося, більше інвесторів і урядів повинні будуть прийняти його, і може знадобитися дедоларизація – кроки, які, на думку Лепарда, прискорять позицію суверенного боргу Сполучених Штатів.

«Ми ніколи не мали такої небезпеки для світової резервної валюти», — сказав він про долар США.

«Це як наливати воду в пиво або воду в віскі. Вони є [investors are] я скажу, до біса, я зроблю свій власний віскі. Я хочу тримати золото, я хочу тримати срібло, я хочу тримати біткойни, тому що їх неможливо розбавити».

Оголошення

Рекламуйте з NZME.

За його прогнозами, така ж зміна призведе до підвищення ціни на золото до 3000-10 000 доларів США. Наразі це менше 2000 доларів США.

Інституційне ставлення до біткойна почало змінюватися, і BlackRock подала заявку на створення біржового фонду зі спотовою ціною, який, якщо його схвалять регулятори, утримуватиме біткойн у своїх книгах.

Інші корпорації, такі як Microsrategy, Tesla та Block, уже тримають його на своїх балансах.

Lepard був частиною табору, який вважав, що біткойн не схожий на інші криптовалюти, такі як Ethereum.

«Біткойн — це інша річ. Насправді біткойн є законною технічною розробкою».

Посилаючись на ризик нестабільності та побоювання багатьох роздрібних інвесторів, Лепард зазначив, що такі суперечності, як сага FTX були винні.

«Такі хлопці, як Сем Бенкмен-Фрід і FTX, вони повністю облажали це діло. Насправді вони не були біткойнерами, вони були шахраями крипто-понзі».

Дивіться повне інтерв’ю у сьогоднішньому випуску Ринки з Madison вище, щоб побачити порівняння ефективності біткойна з золотом.

Щопонеділка та щоп’ятниці в NZ Herald отримуйте інформацію про інвестиції від експертів із ринків із Madison.

Відмова від відповідальності: інформація, надана в цій програмі, має загальний характер і не призначена для персональних фінансових порад. Ми рекомендуємо вам звернутися за порадою до кваліфікованого фахівця відповідно до ваших особистих обставин.

Оголошення

Рекламуйте з NZME.

Медісон Рейді є ведучою єдиного в Новій Зеландії шоу про фінансові ринки Markets with Madison. Вона приєдналася до Herald у 2022 році після роботи в інвестиціях і висвітлювала бізнес та економіку для теле- та радіомовників.

Source link

Поділіться своєю любов'ю