Дайджест Ходлера, 19-25 листопада – журнал Cointelegraph

Головні новини цього тижня

Офіційні особи США оголосили про врегулювання з Binance на суму 4,3 мільярда доларів, угоду про визнання провини з CZ

Binance та його співзасновник Чанпен «CZ» Чжао, досягли врегулювання у кримінальних і цивільних справах з Міністерством юстиції США. CZ визнає себе винним в одному злочині в рамках укладеної угоди. Генеральний прокурор Меррік Гарленд оголосив про мирову угоду, стверджуючи, що політика Binance дозволяла злочинцям, причетним до незаконної діяльності, переміщувати «викрадені кошти» через біржу. У рамках врегулювання CZ оголосив на X (раніше Twitter), що він мав пішов з посади генерального директора і що голова регіональних ринків Binance Річард Тенг займе цю посаду. Він додав, що «з гордістю зазначає», що офіційні особи США не стверджували, що Binance незаконно привласнила кошти або маніпулювала ринками. CZ був звільнений під заставу і бореться з зусиллями уряду заборонити його повернення до Об’єднаних Арабських Еміратів бути зі своєю родиною. Винесення вироку заплановано на лютий.

BlackRock зустрівся з представниками SEC, щоб обговорити спотовий біткойн ETF

Представники BlackRock і Nasdaq зустрілися з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) обговорити запропоноване правило дозволити лістинг спотового біржового фонду біткойн (ETF). BlackRock представила презентацію, в якій детально описує, як фірма може використовувати модель викупу в натуральній або готівковій формі для свого iShares Bitcoin Trust. У багатьох звітах говориться про те, що SEC може наближатися до рішення про спотовий BTC ETF для розміщення на ринках США. Представники SEC також зустрівся з представниками Grayscale цього тижня, щоб обговорити лістинг Bitcoin ETF. BlackRock є однією з багатьох компаній, які розробляють спотові крипто ETF-додатки, які очікують відповіді SEC, включаючи Fidelity, WisdomTree, Invesco Galaxy, Valkyrie, VanEck і Bitwise.

Користувач Bitcoin сплачує комісію в розмірі 3,1 мільйона доларів США за переказ 139 BTC

Користувач Bitcoin заплатив 3,1 мільйона доларів гонорарів за переказ 139,42 BTC. Комісія за транзакцію є восьмою за величиною за 14-річну історію Bitcoin. Адреса гаманця намагалася переказати 139,42 BTC лише для того, щоб сплатити більше половини фактичної вартості комісії за транзакцію. Адреса призначення отримала лише 55,77 BTC. Пул для майнінгу Antpool зафіксував абсурдно високу комісію за майнінг у блоці 818087. Це найбільша комісія за транзакції біткойн, яку коли-небудь сплачували в доларовому еквіваленті, компенсуючи вересневий переказ Paxos у розмірі 500 000 доларів.

SEC подає до суду на Kraken, стверджуючи, що це незареєстрована біржа, змішує кошти користувачів

Комісія з цінних паперів і бірж США подав до суду на Kraken, стверджуючи, що він змішав кошти клієнтів і не зареєструвався в регуляторі як біржа цінних паперів, брокер, дилер і клірингове агентство. Крім того, SEC стверджувала, що бізнес-практика Kraken і «дефіцитний» внутрішній контроль призвели до того, що біржа змішала клієнтські активи на суму до 33 мільярдів доларів США зі своїми власними. SEC заявила, що це призвело до «значного ризику втрати» для її клієнтів. У наступному дописі в блозі Kraken сказав, що звинувачення SEC «не більше, ніж витрати Kraken, які він уже заробив», і регулятор не стверджує, що жодних коштів користувачів немає.

Апеляційний суд відхилив прохання Сема Бенкмана-Фріда про звільненняд

Сем Бенкман-Фрід буде залишитися у в’язниці після того, як не вдалося переконати апеляційний суд Сполучених Штатів заявив, що його слід звільнити, поки його команда юристів оскаржить його засудження. Урядові прокурори звинуватили Бенкмана-Фріда у витоку журналів Керолайн Еллісон The New York Times у липні, через що окружний суд Нью-Йорка скасував його звільнення під заставу. 2 листопада Бенкмана-Фріда визнали винним у семи звинуваченнях у шахрайстві та відмиванні грошей. Колишній генеральний директор FTX залишатиметься за ґратами, поки він очікує винесення вироку 28 березня наступного року.

Переможці та переможені

Наприкінці тижня Bitcoin (BTC) знаходиться в 37 710 доларів СШАЕфір (ETH) становить 2079 доларів США, а XRP – на рівні 0,62 долара США. Загальна ринкова капіталізація становить 1,43 долара США трильйон, відповідно до CoinMarketCap.

Серед 100 найбільших криптовалют три найпопулярніші альткойни тижня – Blur (РОЗМИТИЙ) на 99,25%, токен FTX (FTT) на 39,05% і KuCoin Token (KCS) на 24,82%.

Трійка найбільших альткойнів-невдах тижня – Celestia (TIA) на -19,89%, ОРДІ (ОРДІ) на -17,63% і THORChain (РУНА) на -15,53%.

Щоб дізнатися більше про ціни на криптовалюту, обов’язково прочитайте Аналіз ринку Cointelegraph.

Читайте також


особливості

Позики на житло з використанням криптовалюти як застави: ризики переважають винагороду?


особливості

Мільярдер із нетрів 2: «Топ-10… не приносить задоволення», — каже Сандіп Нейлвал із Polygon

Найбільш пам’ятні цитати

«США мають фінансовий режим, який практично озброєний».

Чарльз Хоскінсонзасновник Cardano

«Я робив помилки, і я повинен взяти на себе відповідальність».

Чанпен «CZ» Чжаоколишній генеральний директор Binance

«Ми, співробітники OpenAI, розробили найкращі моделі та вивели сферу на нові межі, [but] процес, завдяки якому ви припинили роботу Сема Альтмана […] поставила під загрозу всю цю роботу та підірвала нашу місію та компанію».

Співробітники OpenAI

«Виведіть свою криптокомпанію із зони бойових дій США».

Джессі Пауеллспівзасновник Kraken

«Регуляторна невизначеність, яка пронизує ринок США, впливає на решту світу».

Олівер Лінчгенеральний директор Bittrex Global

«Я з нетерпінням чекаю повернення до OpenAI і розвитку нашого міцного партнерства з Microsoft».

Сем Альтмангенеральний директор OpenAI

Прогноз тижня

«Насолоджуйтеся біткойнами до 40 тисяч доларів» — PlanB наголошує, що середня ціна BTC становить 100 тисяч доларів з 2024 року

Покупці біткойнів повинні насолоджуватися цією можливістю щоб додати до свого стеку менше 40 000 доларів США, за словами PlanB, псевдонімного творця сімейства цінових моделей BTC, що стосуються акцій. Він вважає, що біткойн зросте набагато вище своїх останніх 18-місячних максимумів.

Днища ведмежого ринку біткойнів характеризуються падінням спотової ціни нижче реалізованої ціни, тоді як бичачі ринки починаються, коли спот перетинає дворічний і п’ятирічний рівні реалізованої ціни. BTC/USD тепер знову вище всіх трьох реалізованих цінових ітерацій.

«Насолоджуйтеся біткойнами вартістю менше 40 тисяч доларів… поки його є», — прокоментував PlanB супровідний графік.

Відповідаючи на запитання, чи варто ринку очікувати нижчих рівнів звідси, PlanB не погодився, сказавши, що він просто очікує, що середня ціна BTC становитиме принаймні 100 000 доларів США між 2024 і 2028 роками — наступний цикл біткойна вдвічі.

FUD тижня

HTX відновить служби «протягом 24 годин» після злому на 30 мільйонів доларів

Криптобіржа HTX, раніше відома як Huobi Global, відновлені депозити та зняття коштів протягом 24 годин після того, як 22 листопада зазнав експлойту на 30 мільйонів доларів повідомлялося про 13,6 мільйона доларів приблизно під час інциденту, але з тих пір вартість зросла. Гарячі гаманці HTX були скомпрометовані разом із скоординованою атакою на 86,6 мільйонів доларів США на мережевий міст HTX Eco (HECO), що складається з HTX, Tron і BitTorrent. Компанія пообіцяла повністю відшкодувати користувачам будь-які збитки, понесені внаслідок злому.

CZ «неприйнятний ризик втечі», має залишитися в США: Міністерство юстиції

Прокурори Сполучених Штатів намагаються зупинити колишнього боса Binance Changpeng “CZ” Zhao залишити країну, висловлюючи занепокоєння з приводу його потенційного ризику втечі. Уряд вимагав перегляду та скасування рішення судді, яке дозволило б Чжао повернутися додому в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) під заставу в розмірі 175 мільйонів доларів за умови, що він повернеться до США за два тижні до винесення вироку в лютому 2024 року. У запропонованому наказі прокурори написали, що Чжао «представляє неприйнятний ризик втечі», стверджуючи, що його зв’язки та привілейований статус в ОАЕ, а також відсутність у країни договору про екстрадицію зі США є причинами, щоб заблокувати йому вихід з ОАЕ. країна.

Хакер KyberSwap пропонує винагороду в розмірі 4,6 мільйона доларів за повернення здобичі в розмірі 46 мільйонів доларів

Децентралізована біржа KyberSwap запропонував винагороду в розмірі 10%. хакеру, який викрав 46 мільйонів доларів 22 листопада та залишив записку про переговори. Біржа хоче повернути 90% здобичі. Хакер позбувся грубо 20 мільйонів доларів США в обернутому ефірі, 7 мільйонів доларів у загорнутому ефірі зі ставками Lido та 4 мільйони доларів у токенах Arbitrum. Потім хакер перекачав здобич через кілька мереж, включаючи Arbitrum, Optimism, Ethereum, Polygon і Base.

Читайте також


особливості

Daft Punk зустрічається з CryptoPunks, а Novo стикається з NFT


особливості

Відкритий код чи безкоштовно для всіх? Етика децентралізованої розробки блокчейнів

Найкращі журнальні статті тижня

Це ваш розум на криптовалюті: зловживання психоактивними речовинами зростає серед криптотрейдерів

На думку деяких експертів-наркологіватмосфера високого стресу під час торгівлі криптовалютою може створити ідеальне середовище для зловживання психоактивними речовинами.

Майкл Сейлор є шанувальником, але Фрісбі каже, що для бігу з биками потрібен новий гуру: X Hall of Flame

Біткойн-ентузіаст Домінік Фрісбі має дику подорож, від написання однієї з перших в історії книг про біткойн до наклеювання «Біткойн це виправляє» в Банку Англії.

6 запитань до Алекса О’Доннелла про фінансову журналістику та майбутнє DeFi

Алекс О’Доннелл поговорив з Cointelegraph Magazine про свою кар’єру фінансового журналіста — і як це призвело до його участі в криптовалюті та Umami DAO.

Колектив редакції

Автори та журналісти Cointelegraph Magazine зробили свій внесок у цю статтю.

Source link

Поділіться своєю любов'ю