Депутат-ліберал виходить з партії, підтримуючи біткойн

Депутат від ліберальної партії Джоел Лайтбаунд зробив несподіваний висновок схвалення Bitcoin під час сесії у вівторок у Палаті громад, всупереч минулим засудженням криптовалюти ліберальним урядом.

Член парламенту від Квебеку підкреслив, як біткойн може допомогти людям у важкій фінансовій ситуації та тим, хто живе за репресивних режимів.

Він закликав усіх, особливо прогресивних, вивчати біткойн, заявивши, що він представляє прогресивну ідею.

«Протягом останнього десятиліття ми бачили, як біткойн розширює можливості тих, хто має недостатні банківські можливості, а також тих, хто живе в репресивних режимах», — пояснив Лайтбаунд.

«Жінки, наприклад, використовують біткойни по всьому світу, щоб уникнути несправедливих обмежень їхньої фінансової свободи. Це також допомогло тисячам сімей уникнути трагедії падіння валюти».

Лайтбаунд уточнив, що хоча він не закликає людей купувати біткойни, він закликає їх дізнатися більше про це.

«Повністю кажучи, хоча я і володію біткойном, я не пропоную, щоб хтось його купував, але я виступаю за те, щоб усі вивчали його, зокрема прогресивні люди, тому що, зрештою, біткойн народився в розпал великого фінансового розвитку. криза як альтернатива великим банкам, жадібності та системі, яка завжди їх виручала. Він виступає за справді прогресивний ідеал», — заявив Lightbound.

Така підтримка біткойна контрастує з критикою лібералів на адресу лідера консерваторів П’єра Пуальєвра, який раніше високо оцінював цифрову валюту.

Торік прем’єр-міністр Джастін Трюдо критикували Припущення Пульєвра, що біткойн можна використовувати як захист від інфляції.

«Ми докладали всіх зусиль, щоб працювати з усіма парламентарями протягом багатьох років, і ми продовжуватимемо це робити. Але ми також викличемо сумнівні, безрозсудні економічні ідеї – тому що канадці заслуговують на відповідальне керівництво», – сказав Трюдо.

«Говорити людям, що вони можуть відмовитися від інфляції, інвестуючи в криптовалюти, не є відповідальним керівництвом».

Пуальєвр був відвертим прихильник Bitcoinнавіть пообіцявши зробити Канаду блокчейн-центром, поки він балотувався в лідери партії.

«Політика уряду завдає шкоди канадському долару, тому канадці повинні мати можливість використовувати інші валюти, як-от біткойн», — заявив Пуальєвр під час мітингу минулого року.

Це не перший раз, коли депутат Лайтбаунд відхиляється від позиції своєї партії щодо певних питань, минулого року він проголосували на підтримку пропозицію консерваторів скасувати обмеження та мандати, пов’язані з COVID-19.Source link

Поділіться своєю любов'ю