Дуже цікавий збіг обставин щодо майбутнього халвінгу біткойна

Згідно з одним з розрахунків дати халвінгу біткойна, четвертий халвінг, ймовірно, відбудеться 20 квітня. Попередні халвінги передували рокам значного зростання ринкової ціни криптовалюти.

Нещодавня публікація на /r/Bitcoin поділився a скріншот того, що нібито є виходом калькулятора дати переполовинення біткойна, згідно з яким наступне уполовинення біткойна відбудеться 20 квітня. Це було б особливо добре, тому що це станеться на блоці 840 000, а 420 000 — це половина цього числа.

«Ціна стане такою високою», — прокоментував користувач Reddit Леонард Смоллс-молодший. Але не кожен калькулятор дати зменшення біткойна вдвічі погоджується з цією проекцією найімовірнішої дати уполовинення.

Інші оцінки дати халвінгу біткойнів

«Зворотний відлік біткойна вдвічі становить 74 дні до наступного біткойна, який відбудеться в п’ятницю, 19 квітня 2024 року. Годинник зворотного відліку біткойна вдвічі 2024 заснований на середньому часі блокування для останніх 20 160 блоків, який наразі становить 9 хвилин 42 секунди», — сказав CoinWarz, a веб-сайт, який розраховує прибуток від майнінгу біткойнів.

У той же час калькулятор удвічі від ринку хеш-потужності NiceHash, який передбачає, що удвічі відбудеться 14 квітня, каже: «Поточна винагорода за блок становить 6,25 BTC, винагорода за наступний блок становитиме 3,125 BTC. Це знижує швидкість генерації біткойнів. Халвінг є періодичним і запрограмований у коді біткойна».

«Звичайні валюти FIAT дозволяють урядам або банкам друкувати гроші та викликати інфляцію. У випадку з біткойнами загальна пропозиція становитиме 21 000 000 BTC», — пояснює NiceHash.

Усім відомо, що 420 є одним із улюблених чисел засновника та генерального директора Tesla та SpaceX Ілона Маска. Одного разу він сказав, що може прийняти Tesla в приватну компанію за ціною 420 доларів за акцію, що роздратувало SEC США. Можливо, біткойн отримає рідкісний твіт про це від Маска, який любить підвищити Dogecoin, коли він твітує про криптовалюту.

Нове скорочення пропозиції BTC вдвічі стимулює попит

Біткойн скорочує випуск нової валюти вдвічі кожні чотири роки. За кілька місяців до та відразу після скорочення вдвічі попередніх чотирирічних циклів ціна біткойна здавалася спокійною.

Але протягом кожного циклу він зростав протягом наступних місяців до рекордних максимумів, приблизно на порядок вищих за попередній рекорд (68 500 доларів США на останньому ATH у 2021 році та 20 000 доларів США у 2017 році), перш ніж досягти піку та скоригувати понад 50% протягом наступних кількох місяців.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $100 (ексклюзив): Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструватися та отримати 100 доларів США безкоштовно та знижку 10% на комісію Binance Futures у перший місяць (умови).Source link

Поділіться своєю любов'ю