Два біткойн ETF потрапили до 10 найбільших надходжень ETF у січні

BlackRock і Fidelity отримали $5 млрд чистих потоків разом і посіли 8 і 10 місця відповідно.

Біткойн-ETF-продукти BlackRock і Fidelity потрапили в десятку найкращих серед усіх ETF за надходженнями протягом січня, звіти Американська фінансова компанія Morningstar.

Чисті надходження (депозити мінус зняття коштів) у фонд IBIT BlackRock сягнули 2,7 мільярда доларів США, тоді як у фонд FBTC Fidelity – 2,3 мільярда доларів США.

Разом із BlackRock і Fidelity, дев’ять інших спотових біткойн-ETF були запущені 11 січня після місяців спекуляцій і невдалий твіт від SEC.

Січневі потоки ETF

На відміну від інших восьми фондів у Топ-10, обидва біткойн-ETF запрацювали 11 січня, тобто вони торгували менше місяця. Це вказує на значний інтерес з боку інвесторів, незважаючи на коливання цін на біткойн протягом кількох тижнів після запуску ETF.

11 січня, у день початку торгівлі ETF, біткойн досяг $48 494 лише для різко впасти у наступні дні через ствердж продаж від майнерів Bitcoin. З тих пір він відновився після дна в $38 740 23 січня і зараз торгується за $42 819, згідно з даними Coingecko.

Графік цін BTC
Ціна BTC

Нові Bitcoin ETF допомагають протистояти продажам GBTC

Однак не все так райдужно у світі спотових біткойн-ETF: у січні GBTC від Grayscale став другим за величиною відтоком ETF, досягнувши 5,7 млрд доларів.

Закритий фонд було перетворено на ETF, і інвестори могли вийти зі своїх позицій приблизно за вартістю чистих активів (NAV). З кінця січня відплив повільно відступив від 640 мільйонів доларів США 22 січня до 255 мільйонів доларів США 29 січня, за словами Джеймса Сейфарта, аналітика Bloomberg.

Однак кількість може стати ще одним сплеском, оскільки Genesis – дочірня компанія Grayscale, що перебуває в обложенні – файли продати акції GBTC на 1,4 млрд доларів.

DeFi АльфаПреміальний вміст

Почніть безкоштовно

Інші дев'ять спотових біткойн-ETF допомогли компенсувати відтік від GBTC, загальні потоки яких досягли 1,45 млрд доларів США, відповідно до BitMex Research.

«Дійсно дивитися на те, щоб дев’ятка повернулася після спаду минулого тижня і перевищила відтік GBTC за шість днів поспіль у розмірі півмільярда», — написав Ерік Балчунас, старший аналітик ETF для Bloomberg.

Він пішов далі зробити висновок що «зазвичай спостерігається повільний спад після великого розкрученого запуску. Сильний тиждень 3 (і надходження щодня) показує, що ці ETF мають ноги».

Source link

Поділіться своєю любов'ю