Два потенційних ризики для ціни біткойна – DL News

  • Спотові біткойн-ETF є найбільшою новиною в місті, але є й інші показники, на які варто звернути увагу.
  • Процентні ставки також можуть мати величезний вплив на ціну біткойна.

Версія цієї історії з'явилася у нас Раундап інформаційний бюлетень. Зареєструватися тут.

Біржові фонди біткойнів продовжують домінувати на криптовалютних ринках.

GBTC від Grayscale спричинив гальмування ціни біткойна. За перші сім днів торгів нещодавно перетворений ETF отримав 2,2 мільярда доларів США.

Крива від ETF Grayscale може погіршитися, JPMorgan сказав четвер. Інвестиційний банк заявив, що він може досягти 10 мільярдів доларів.

Будьте попереду гри з нашими щотижневими інформаційними бюлетенями

У Нью-Йорку Coinbase звернулася до федерального судді з проханням відхилити справу Комісії з цінних паперів і бірж проти неї. Джерело, близьке до криптобіржі розказав Новини DL напередодні слухання, що вони були вражені тим, що суддя «копався в деталях».

Після слухання старший аналітик Bloomberg Intelligence Елліот Стайн сказав існує 70% ймовірність того, що справу буде повністю закрито.

Досудове слухання Binance про припинення сланцю на понеділок після того, як суд переніс засідання через погоду.

Що ми спостерігаємо

Ейфорія Bitcoin ETF була ключовим фактором для ринків протягом останніх кількох місяців. Тепер спотові ETF схвалені, запущені та використані виграєнастав час розглянути інші впливи, наприклад процентні ставки.

Приєднуйтесь до спільноти, щоб отримувати наші останні історії та оновлення

Після негативних сигналів Федеральної резервної системи США в грудні учасники ринку врахували багаторазове зниження процентної ставки в 2024 році, що було б благом для ціни біткойна. Ці надії є зараз згасання.

Нижчі процентні ставки сприяють ризикованим активам, таким як біткойн, оскільки інвестори більше ризикують у пошуках прибутку.

Це також збільшує пропозицію грошей, що вплине на біткойн через його високу кореляцію, Fidelity Digital Assets зазначив у своєму прогнозі на 2024 рік.

Але інвестори не можуть розраховувати на зниження ставок. Декілька політиків ФРС застерегли від надто швидкого зниження ставок. Голова Європейського центрального банку Крістін Лагард поділилася такими ж різкими зауваженнями, заявивши, що оптимізм не допомагає боротися з інфляцією.

Цього тижня ринок відреагував, змінивши свої очікування. За даними CME, ймовірність зниження ставки ФРС на 25 базисних пунктів у березні впала до 52% з 77% тиждень тому. FedWatch інструмент.

На долар США також впливає зниження ставок, і він демонструє хороші показники з початку січня. Індекс долара зріс майже на 2% цього року, сигналізуючи про зміцнення долара порівняно з іншими валютами.

Ціна біткойна має негативне відношення до долара. Коли долар працює добре, біткойн історично демонстрував низькі показники. Його триваюча сила створює значну перешкоду для біткойна.

Портрет Урсули фон дер Ляєн із електронною дошкою та прапором ЄС на задньому плані.

ЄС збирається оголосити поза законом і обмежити деякі з найбільш цінних функцій криптовалюти

Обмеження самостійних платежів гаманця. Посилення відстеження криптопереказів. Заборона приватних монет. Це три важливі зміни, які законодавці Європейського Союзу розглядали цього тижня.

Ілюстрація логотипів Unibot і Solana на фоні робота.

Торговий бот Telegram Unibot досяг рекорду використання на Solana після успіху Ethereum

Боти Telegram вітають потік нових користувачів із торгової спільноти memecoin на Solana. Обсяги торгівлі через Unibot зараз значною мірою домінують Solana, і конкуренти беруть це до уваги.

Портрет Ларрі Фінка з Blackrock на фоні грозового неба з накладенням диму.

BlackRock і Fidelity домінують у «перегонах двох коней» за мільярди Bitcoin ETF

Інвестиційні лідери BlackRock і Fidelity стали двома лідерами гонки спотових біткойн ETF. Станом на п’ятницю активи ETF обох компаній перевищили 1 мільярд доларів США.

Source link

Поділіться своєю любов'ю