Директор YOLO вклав 4 мільйони доларів із бюджету Netflix у Dogecoin і заробив 27 мільйонів доларів: звіт

Режисер науково-фантастичного серіалу Netflix Завоювання повідомляється, що він використав 4 мільйони доларів із бюджету шоу, щоб зробити ставку на Dogecoin (ДОЖ) і заробив 27 мільйонів доларів у процесі.

Тепер режисер Карл Ерік Рінш хоче отримати ще 14 мільйонів доларів від Netflix, згідно з повідомленням від 22 листопада. звіт в The New York Times з посиланням на конфіденційне арбітражне провадження.

У звіті New York Times детально описано закулісну драму науково-фантастичного серіалу Netflix Рінша Завоюванняна створення якого стрімінговий гігант витратив 55 мільйонів доларів, але досі не отримав епізод.

У березні 2020 року, через 16 місяців після того, як Netflix купив ідею Рінша та надав йому початковий бюджет у 44 мільйони доларів, режисер попросив більше коштів. Netflix зобов’язався та перерахував йому 11 мільйонів доларів за умови, що він закінчить шоу.

Згідно з фінансовими звітами, отриманими The New York Times, Рінш використав 10,5 мільйонів доларів зі свіжого фінансування, щоб грати на фондовому ринку та нібито втратив майже 6 мільйонів доларів лише за кілька тижнів, зробивши опціонні ставки на фармацевтичні компанії та S&P 500.

Залишившись трохи більше 4 мільйонів доларів, Рінш перевів гроші на криптобіржу Kraken і пішов ва-банк на DOGE. Коли він ліквідував у травні 2021 року, він зняв близько 27 мільйонів доларів відповідно до виписки з рахунку, яку побачила The New York Times.

«Дякую і благослови Боже криптовалюту», — написав Рінш у чаті з представником Kraken.

За словами бухгалтера-криміналіста, якого колишня дружина Рінша найняла для шлюборозлучного процесу, Рінш нібито витратив майже 9 мільйонів доларів на елітні меблі, дизайнерський одяг, розкішний годинник вартістю понад 380 000 доларів, п’ять Rolls Royce і Ferrari.

пов’язані: Криптотрейдери знову дивляться на Dogecoin (DOGE) — ось чому

The New York Times повідомила, що Рінш розпочав конфіденційний арбітражний розгляд проти Netflix, стверджуючи, що стрімінговий сервіс порушив свій контракт і винен йому 14 мільйонів доларів компенсації. Netflix заперечує, що Ріншу що-небудь завинив, і називає його вимоги потрясінням.

Сцена з «47 ронінів», проривного фільму Рінша 2013 року з Кіану Рівзом у головній ролі. Джерело: Universal Pictures

У показаннях Рінш сказав, що статті його майже 9-мільйонних витрат були підставою для Завоювання. Пізніше він стверджував у своїй справі проти Netflix, що гроші насправді були його і що він винен ще 14 мільйонів доларів.

Рішення у справі очікується незабаром, оскільки воно було заслухане арбітром на початку листопада.

Журнал: Залежність від торгівлі криптовалютою — на що звернути увагу та як її лікувати