Джанет Єллен видає серйозне попередження про 34 трильйони доларів, оскільки, за прогнозами, ціна біткойна зросте до 1 мільйона доларів

Bitcoin
Bitcoin
зросла за останній рік завдяки землетрусу на Уолл-стріт і стрімкі очікування Федеральної резервної системи.

Підпишіться зараз на Порадник Forbes з CryptoAsset і Blockchain і «розкрийте блокбастери блокчейну, які готові отримати 1000% плюс прибутку» після землетрусу, що зменшився вдвічі біткойном!

Ціна біткойна наразі торгується на рівні близько 70 000 доларів США за біткойн, що майже на 400% більше ніж наприкінці 2022 року після обвалу FTX.ринок готується до президентських виборів 2024 року, які, швидше за все, змінять ситуацію.

тепер, після того, як один легендарний трейдер передбачив, що Федеральна резервна система перезапустить свій принтер грошей пізніше цього рокуМіністр фінансів Джанет Єллен висловила серйозне попередження щодо зростання боргу США в розмірі 34 трильйони доларів, який, на думку деяких, може катапультувати ціну біткойна до 1 мільйона доларів протягом наступних 18 місяців.

Зареєструйтеся зараз безкоштовно CryptoCodexЩоденний п’ятихвилинний інформаційний бюлетень для трейдерів, інвесторів і тих, хто цікавиться криптовалютою, який допоможе вам бути в курсі подій і тримати вас попереду підйому ринків біткойнів і криптовалют

«Ми підвищили прогноз процентної ставки», — Йеллен розказав Bloomberg на полях зустрічі Групи семи для міністрів фінансів і керівників центральних банків в Італії. “Це має значення. Це дещо складніше тримати дефіцит і процентні витрати під контролем”.

Згідно з нещодавніми даними, виплати відсотків по боргу США цього року досягнуть 870 мільярдів доларів аналіз Бюджетним управлінням Конгресу після того, як різке зростання інфляції змусило Федеральну резервну систему підвищити процентні ставки до небаченого раніше різкого періоду після величезних витрат епохи COVID-19 та друкування грошей.

«Є величезна діра, і є втрата, яку потрібно усвідомити», — Джек Маллерс, виконавчий директор програми для платежів у біткойнах Strike розказав Ентоні Помпліано, інфлюенсер і YouTuber. «Ця втрата стане результатом девальвації валюти. Ціни на активи зростуть, і який актив є найкращим і найефективнішим? Які гроші є найкращими в історії людства? Тому я вважаю, що це має бути точна ціна .”

Маллерс сказав, що він вважає, що люди «будуть готові заплатити 250 000 доларів за біткойн» через те, що ФРС послабить долар США.

«Я думаю, що ми все ще на дуже ранньому етапі історії біткойнів», — сказав Маллерс, який брав участь в історичному експерименті із впровадження біткойнів у Сальвадорі в 2021 році. «Я публічно кажу, що в цьому циклі біткойн сягне від 250 000 до 1 мільйона доларів. Тож я кажу про наступні 10-18 місяців».

Зареєструйтеся зараз для CryptoCodex— Безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень для крипто-допитливих

ForbesПередбачається, що «вирішальний» переворот Байдена та ФРС спровокує землетрус у ціні біткойнів на 20 трильйонів доларів, який підвищить зростання Ethereum, XRP та Crypto

Раніше цього року аналітики Bank of America попередили, що боргове навантаження США ось-ось зросте до 1 трильйона доларів кожні 100 днів.підживлюючи сплеск ціни на біткойн.

“Державний борг США зростає на 1 трильйон доларів кожні 100 днів”, – написав Майкл Хартнетт, головний стратег Bank of America, у зверненні до клієнтів. бачив за CNBCдодавши, що «не дивно, що торги на «зниження боргу» наближаються до історичних максимумів, тобто золота [at] 2077 доларів США/унція [and] біткойн [at] $67 734».

Хартнетт передбачив, що нещодавно створені спотові біткойн-біржові фонди (ETF), які захопили Уолл-стріт штурмом за останній місяць, очікують «рік провалу», частково через обвал долара США.

Source link

Поділіться своєю любов'ю