Економіст Нуріель Рубіні назвав децентралізацію біткойна «нісенітницею»

Відомий економіст Нуріель Рубіні знову виступив з гострою критикою біткойна (BTC), ставлячи під сумнів його децентралізацію та сумніви щодо безпеки та масштабованості.

Примітно, що Рубіні зберігає зневажливу позицію щодо біткойна та ширше криптовалютний простірчасто називаючи їх шахрайством.

У 3 травня організована дискусія за фінансовий агрегатор новин Zerohedgeде Bitcoin був проти золота, Рубіні демонтував основоположні принципи провідних криптовалюта.

Спираючись на його репутацію точного передбачення Фінансова криза 2008 рокувін стверджував, що обіцянки біткойна щодо безпеки та масштабованості менш виконані, ніж обіцянки традиційних грошових систем.

Рубіні підкреслив вразливість власників біткойнів, наголосивши на незворотній природі транзакцій, коли особисті ключі скомпрометовані. На відміну від традиційних банківська справа системи, які пропонують варіанти регресу в разі крадіжки, він зазначив, що втрата приватних ключів призводить до постійної втрати коштів, малюючи похмуру картину ландшафту безпеки Bitcoin.

Ставимо під сумнів децентралізацію Bitcoin

Крім того, Рубіні кинув виклик концепції децентралізації Bitcoin, відкинувши її як «нісенітницю». Він підкреслив концентрацію майнінгової потужності серед кількох значущих гравців, що, на його думку, підриває будь-які претензії на децентралізацію.

«У традиційній фінансовій системі існує величезна масштабованість. Так, у нас централізована система. Біткойн, по-перше, небезпечний. <…> Він навіть не децентралізований. <…> Ця ідея децентралізації – нісенітниця. Він не є ні децентралізованим, ні безпечним, ні масштабованим. Це три НІ», – сказав він.

Рубіні висловив занепокоєння щодо домінування гірничих робіт, особливо в регіонах з податками нормативний нагляду, що загрожує цілісності мережі.

Альтернатива традиційним фінансам

Крім того, він відкинув біткойн як життєздатну альтернативу традиційним фінансовим системам, посилаючись на його нібито неефективність у обробці великих обсягів транзакцій.

Фінансовий експерт також порівняв зберігання біткойна з похованням золото в землі, описуючи це як громіздке та непрактичне рішення в епоху цифрових технологій.

Його настрої виникають на тлі його постійних нападок криптовалюти. Економіст назвав криптовалюту «абсолютно корумпованою» та «найбільшим кримінальним пограбуванням в історії людства».

Експерт також попередив про можливий «криптоапокаліпсис» для галузі, в основному через жорсткі заходи регуляторів щодо сектора.

Source link

Поділіться своєю любов'ю