Гонконгські крипто ETF почали невдало на тлі падіння ціни біткойна та низьких обсягів торгів

Нещодавно запущені криптовалютні біржові фонди (ETF) Гонконгу, які вітаються як віха в зусиллях міста стати центром віртуальних активів, досі не викликали значного інтересу на тлі падіння ціни біткойна, оскільки оборот залишався невеликим у перші чотири днів торгівлі.

У п’ятницю три міські ETF, які інвестують безпосередньо в біткойн, перейшли з власника на 43 мільйони гонконгських доларів (5,5 мільйона доларів США), тоді як три спотові ефірні ETF зафіксували обсяг торгів у 5,5 мільйона гонконгських доларів того самого дня.

Обсяг був значно меншим, ніж у перший день торгів на Гонконзькій біржі у вівторок, коли майже 67 мільйонів гонконгських доларів було продано за біткойн ETF.

Криптовалютні ETF розглядаються як основний спосіб залучення нестабільними віртуальними активами звичайних інвесторів, що, можливо, сприяє підвищенню цін.

Гонконгські біткойни та ефірні ETF демонструють прохолодну торгівлю вперше

Але обсяг нещодавно запущених ETF у Гонконгу, незначне зменшення порівняно з тим, що спостерігається в США, не вплинув на світовий ринок криптовалюти, на якому останніми тижнями спостерігалося падіння цін на токени та відтік ETF, оскільки Федеральна резервна система США продовжував відкласти зниження процентних ставок.

Біткойн, який минулого тижня ненадовго опустився нижче 60 000 доларів США, втратив майже десяту частину своєї вартості за останній місяць і впав приблизно на 15 відсотків від історичного максимуму в 73 000 доларів США в березні.

Деякі зі спотових біткойн-ETF у США цього тижня також спостерігали найбільші щоденні відтоки з моменту запуску в січні. За даними Bloomberg, близько 564 мільйонів доларів США залишили кошти, запропоновані такими компаніями, як Fidelity і BlackRock, у середу.

Незважаючи на те, що багато хто вважав дебют крипто ETF Гонконгу розчаровуючим, деякі аналітики бачили причини для оптимізму.

«Хоча безпосередній вплив на ціну від запуску в Гонконзі може бути приглушеним, це очевидний і важливий розвиток у глобальному прийнятті та прийнятті цифрових активів», — сказав Вільям Кай, керівник відділу індексів Kaiko Indices.

Аналітик Bloomberg Intelligence Джеймс Сейффарт зазначив в інтерв’ю YouTube, що обсяги не можна прямо порівняти, оскільки ринок ETF Гонконгу значно менший, ніж ринок США.

«Загалом, якщо ви порівнюєте це із запусками в США, вони не є порівнянними», — сказав Сейффарт. «На відносній основі це був дуже великий успіх для ринку Гонконгу».

Source link

Поділіться своєю любов'ю