«Неминуче» те, що біткойн перевищить 100 000 доларів цього року, каже аналітик Quant PlanB – ось чому

Кількісний аналітик PlanB, який уважно стежить за ним, вважає, що біткойн (BTC) може досягти шестизначної цифри до кінця 2024 року.

У новій стратегічній сесії аналітик on-chain розповідає його 157 000 передплатників на YouTube стверджують, що, виходячи з попередньої історії, ціна біткойна, ймовірно, подвоїться від поточної вартості, щоб відновити втрати доходів майнерів BTC через квітневий халвінг.

«Що буде у 2024 році?

На мій погляд, ми неминуче досягнемо 100 000 доларів, оскільки дохід майнерів має відновитися. Через удвічі доходи від майнінгу зменшилися вдвічі. Дохід усіх майнерів, усієї галузі впав на 50%, і вона має відновитися.

Зазвичай, останні три половини, він відновлювався протягом чотирьох-восьми місяців. Тож це добре в межах цього, 2024 року. І єдиний спосіб відновити дохід від майнінгу — подвоїти ціну. Таким чином, якщо оцінити поточну ціну в 60 000 доларів, цього року ми маємо перевищити 100 000 доларів».

PlanB також каже, що його модель запасу до потоку, яка порівнює кількість товару в обігу, поділену на кількість, вироблену щороку, передбачає, що BTC досягне цільової ціни в 500 000 доларів США протягом наступних чотирьох років.

«Я оновив [stock-to-flow] модель, параметри сильно не змінилися. Ціль на 2024-2028 роки все ще становить у середньому близько 500 000 доларів США.

Також зауважте, що помилка завжди зменшується після розведення навпіл. Отже, відбувається зменшення вдвічі, вартість моделі зростає. І, звичайно, потрібен деякий час, ціна біткойна має відставання, щоб наздогнати модельну вартість. Кожне розведення навпіл те саме. На мій погляд, це вдвічі також буде правдою.

Отже, ми бачимо, що помилка вже зменшується. Знову знизиться, тому що ціна не буде 500 000 доларів, звичайно, у травні. Ціна моделі повільно зросте протягом місяців…

2025, я думаю, тоді буде вершина. Оскільки історично вершина «бичачого» ринку була після халвінгу, приблизно через півтора роки після халвінгу. Отже, це наближає нас до 2025 року. І, звичайно, велике питання полягає в тому, чи буде ціна слідувати за зменшенням прибутку, і ціна близько 200 000 доларів за найвищу ціну відповідатиме зменшенню прибутку; чи ціна справді знову буде слідувати моделі запасів до потоків і знову буде експоненціальний прибуток?

Ви знаєте мою відповідь. Я думаю, що запас до потоку все ще діє. Я думаю, що ми матимемо експоненціальну віддачу принаймні до 50% впровадження, і зараз ми знаходимося десь між 1% і 10%. Ще далеко до 50% усиновлення. Я думаю, що ми побачимо експоненціальну віддачу».

Джерело: PlanB/YouTube

На момент написання статті біткойн торгується за 62 868 доларів, що на 6,5% більше за останні 24 години.

?

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на X, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Відмова від відповідальності: Думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які збитки, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE3Source link

Поділіться своєю любов'ю