Bitcoin Whales за день заробили BTC на 2,8 млрд доларів: CryptoQuant

Нещодавня корекція ринку біткойнів, яка призвела до зниження найбільшої криптовалюти в світі до мінімуму в 56 500 доларів США, виявилася хорошою можливістю для інвесторів високого рівня.

Дані, опубліковані генеральним директором CryptoQuant Кі Янг Джу, показали, що лише за останні 24 години кити накопичили колосальні 47 000 BTC – на суму понад 2,8 мільярда доларів США за поточною ціною. Цей шопінг сигналізує про початок «нової ери» для основної криптовалюти, за словами виконавчого директора.

Збільшення володінь біткойн-китів може свідчити про зростання довіри до майбутньої траєкторії криптовалюти серед інституційних інвесторів або компаній із високим капіталом.

Засновник CryptoQuant також виявив, що китові гаманці, про які йде мова, є здебільшого кастодіальними, включаючи ETF, але уточнив, що недавній сплеск не пов’язаний з ETF.

#Bitcoin китів накопичено 47 тис $BTC за останні 24 години. Ми вступаємо в нову еру. pic.twitter.com/SXgzToN8GU

— Ki Young Ju (@ki_young_ju) 3 травня 2024 р

Здається, відбулася зміна думки, як лише тиждень тому довгострокові біткойн-кити бачив суттєве збільшення їхніх нереалізованих прибутків, особливо тому, що ціна залишалася вище 60 000 дол.

Незважаючи на те, що їхній прибуток значно зріс, ці кити ще не вийшли, що вказує на те, що вони утримують свої позиції.

Це пов’язано з помітним збільшенням припливу біткойнів на обмін, в основному пов’язаним з китами, що згодом призвело до падіння ринку.

Проте після останнього накопичення китів біткойн піднявся більш ніж на 6% і перевищив 62 000 доларів у п’ятницю, влаштувавши помірне зростання.

Кит, відомий як «Mr. 100” купив 2 травня понад 4100 BTC на суму понад 242 мільйони доларів США на рівні близько 58 000 доларів США, що стало першою покупкою біткойнів у гаманці з 19 квітня, безпосередньо перед халвінгом у 2024 році.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

ОБМЕЖЕНА ПРОПОЗИЦІЯ 2024 для читачів CryptoPotato на Bybit: Скористайтеся цим посиланням зареєструватися та безкоштовно відкрити позицію BTC-USDT на 500 доларів США на Bybit Exchange!Source link

Поділіться своєю любов'ю