Fidelity spot Bitcoin ETF містить списки на веб-сайті DTCC, навіть коли ключові члени TradFi атакують криптовалюту


Поділитися:

  • Spot Bitcoin ETF від Fidelity був зареєстрований на веб-сайті Depository Trust & Clearing Corporation (DTCC) під тікером FBTC.
  • Під час інтерв’ю в четвер сенатор США Елізабет Воррен назвала криптовалюту новою загрозою, закликавши покінчити з нею.
  • Раніше цього тижня генеральний директор JPMorgan Chase Джеймі Даймон також висловив свою позицію проти криптовалюти, припустивши, що він закрив би її, якби мав владу.

Загалом, коли мова заходить про підтримку біткойнів і крипторинку, зазвичай люди проти уряду Сполучених Штатів. Однак цього разу це боротьба між двома фракціями членів уряду США, одна з яких закликає до кінця криптовалюти, а інша продовжує її просування.

Списки Fidelity Bitcoin ETF на DTCC

Fidelity, один із лідерів спот Bitcoin Біржові фонди (ETF) знайшли свою програму в списку на веб-сайті Депозитарної довірчої та клірингової корпорації (DTCC). ETF був під тікером FBTC.

Лістинг Bitcoin ETF Fidelity spot

Лістинг вважається позитивним, оскільки DTCC надає клірингові та розрахункові послуги для фінансових ринків, таких як NASDAQ. Це робить лістинг ще одним кроком до офіційного затвердження. Раніше минулого місяця BlackRock і кілька інших програм також були знайдені тут.

Це також узгоджується з очікуваним результатом поточних ринкових умов для цих ETF. Згідно з рішеннями суду у справі Grayscale проти SEC, Комісії було запропоновано схвалити заявки, а кінцевий термін для цього – між 5 та 10 січня 2024 року.

Тим не менш, є багато тих, хто не задоволений таким результатом, оскільки вони продовжують руйнувати інвестиційний механізм.

TradFI проти Crypto

Раніше цього тижня, Сенатор США Елізабет Уоррен під час інтерв’ю CNBC атакувала клас цифрових активів, назвавши це «новою загрозою» і сказавши, що це не може бути дозволено і далі. Вона також додала,

«Він використовується для фінансування тероризму, для торгівлі наркотиками, Північна Корея використовує його для оплати приблизно половини своєї ядерної програми.

Це сталося лише через день після того, як головний виконавчий директор (CEO) JPMorgan Chase Джеймі Даймон висловив свою стурбованість криптовалютою. Даймон заявив, що якби він був членом уряду США, то неодмінно закрив би його. Він аргументував це тим, що

«Єдиним справжнім випадком його використання є злочинці, торговці наркотиками, відмивання грошей, ухилення від сплати податків.

Це не сподобалося спільноті, яка зазначила, що менше 1% від загальної кількості криптовалютних транзакцій щорічно припадає на незаконне використання. З іншого боку, існують незаконні дії та відмивання грошей, які відбуваються як через традиційну банківську систему, так і через фіат.

Таким чином, у той час як частина системи закликає до того, щоб криптовалюта стала доступнішою, інші роблять усе можливе, щоб цього не сталося.


Source link

Поділіться своєю любов'ю