Фінансовий директор Coinbase каже, що відступ біткойна — це «ще один день у криптовалюті»

(Bloomberg) — Головний фінансовий директор Coinbase Global Inc. Алезія Хаас захистила зростання витрат криптобіржі та нестабільність індустрії цифрових активів після того, як акції компанії впали, незважаючи на повідомлення про кращі, ніж очікувалося, результати за перший квартал.

«Коли ми спостерігаємо високі обсяги, які ми спостерігали різке зростання обсягів у березні, ми, як правило, маємо відставання в наших витратах на підтримку клієнтів, оскільки ми набираємо штат цих команд для вирішення проблем, які виникли в результаті, тому трохи частина цього переливається в Q2», – сказав Хаас в інтерв'ю Bloomberg Television у п'ятницю.

Найбільша криптовалютна біржа США, за її словами, також відчуває вищі витрати на інфраструктуру та зростаючі витрати, пов’язані з програмою винагород за стейблкойни USDC, але зазначила, що компанія буде «рости розумно».

«Ми засвоїли свої уроки в 2021 і 2022 роках, коли ми зростали надто швидко», — сказала вона. У січні 2023 року Coinbase скоротила 20% свого персоналу, лише через кілька місяців після масштабного звільнення в червні 2022 року.

У п'ятницю акції Coinbase, що базується в Сан-Франциско, впали на 2,5% до 223,25 доларів. Після зростання більш ніж на 50% у першому кварталі акції впали на 23% у квітні. Минулого місяця біткойн впав на 15% після стрибка на 67% за квартал.

Хаас вказав на зростання блокчейну базового рівня-2 компанії, зазначивши, що існують соціальні та ігрові додатки, а також активність щодо суперечливих валют на тему жартів, відомих як мемкойни.

«Це творчий контент, — сказав Хаас про мемкойни. — Це лише частина процесу».

Вона також применшила падіння ціни біткойна в квітні після того, як криптовалюта досягла нового максимуму в понад 73 000 доларів у березні.

«Це просто ще один день у криптовалюті, — сказав Хаас. — Це не означає, що довгострокова перспектива не буде такою ж райдужною, як минулого тижня».

У четвер Coinbase повідомила, що дохід більш ніж подвоївся до 1,58 мільярда доларів, перевищивши середню оцінку аналітиків, опитаних Bloomberg, у 1,32 мільярда доларів. Компанія заявила, що чистий прибуток склав 1,17 мільярда доларів США, включаючи вигоду від зміни бухгалтерського обліку. У минулому році вона мала збитки.

–За сприяння Соналі Басак.

(Додає відеоінтерв’ю та оновлення з остаточною ціною акцій.)

Більше подібних історій доступно на bloomberg.com

© Bloomberg LP, 2024

Відкрийте світ переваг! Від змістовних інформаційних бюлетенів до відстеження акцій у реальному часі, екстрених новин і персоналізованої стрічки новин – усе це тут, на відстані одного кліка! Увійдіть зараз!

Зловити всіх Ділові новини, Новини ринку, Сенсація Події та Останні новини Оновлення Live Mint. Завантажити The Додаток Mint News щоб отримувати щоденні оновлення ринку.

більше
менше

Опубліковано: 4 травня 2024 р., 05:31 за стандартним стандартним часом

Source link

Поділіться своєю любов'ю