Фінансовий регулятор Нью-Йорка посилює вказівки щодо лістингу криптовалют

Відповідно до фінансового регулятора штату, інструкції для компаній, які займаються лістингом і вилученням криптовалют у Нью-Йорку, були посилені, щоб краще захистити інвесторів.

Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) розкритий нові обмеження 15 листопада, які зобов’язують криптокомпанії подавати свої політики лістингу монет і вилучення з них на затвердження NYDFS.

Політика компанії буде перевірятися на відповідність більш суворим стандартам оцінки ризиків, встановленим NYDFS для захисту інвесторів. Технологічні, операційні ризики, ризики кібербезпеки, ринку, ліквідності та незаконної діяльності токенів є одними з факторів, які слід враховувати NYDFS.

Вхідні зміни стосуються всіх суб’єктів підприємницької діяльності в цифровій валюті, які мають ліцензію згідно з кодексами, правилами та положеннями Нью-Йорка, або довірових компаній з обмеженою метою відповідно до банківського законодавства штату. Спочатку NYDFS закликав до громадського відгуку на пропозицію у вересні.

Криптовалютним компаніям із попередньо схваленою політикою лістингу монет не дозволяється самостійно сертифікувати будь-які токени, доки вони не подадуть і не отримають схвалення від NYDFS.

Серед фірми Новим правилам повинні відповідати емітент стейблкойнів Circle, криптобіржа Gemini, менеджер фонду Fidelity, торговий дім Robinhood і платіжний гігант PayPal.

Усі постраждалі фірми повинні зустрітися з NYDFS до 8 грудня 2023 року, щоб переглянути свої проекти політики розміщення монет і виключення з лістингу та подати їх до 31 січня 2024 року.

пов’язані: Нью-Йоркський MoMA тепер має токенізовані твори мистецтва у своїй постійній колекції

Керівник відділу фінансових послуг Едрієнн Гарріс сказала, що фінансовий регулятор запровадить «інноваційний підхід, який базується на даних», щоб наглядати за лістингом монет, видаленням із біржі та ринком криптовалюти в більш широкому плані.

Харріс підкреслив, що нове правило не є частиною загальнодержавного придушення індустрії криптовалют:

«[We want] забезпечити, щоб жителі Нью-Йорка мали добре відрегульований спосіб доступу до ринку віртуальних валют і щоб Нью-Йорк залишався в центрі технологічних інновацій і перспективного регулювання».

У лютому про це заявив NYDFS розширив свої можливості для виявлення незаконної діяльності, пов’язаної з криптовалютою, як-от інсайдерська торгівля та маніпулювання ринком.

Близько 690 компаній, що базуються на блокчейні, розташовані в Нью-Йорку 19% жителів Нью-Йорка володіють криптовалютоюзгідно з серпневим звітом Coinbase.