Grayscale оновлює Spot Bitcoin ETF, що подається в US SEC

Керуючий криптоактивами Grayscale Investments подав переглянуту спотову заявку на біткойн ETF після нещодавніх обговорень з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC). Включно зі спотовими емітентами Bitcoin ETF BlackRock і SEC ведуть конструктивні переговори, причому фірми хочуть схвалити спотовий біткойн ETF першим у Сполучених Штатах.

Grayscale представляє переглянутий проспект спот-біткойн ETF

За словами а подача з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) наприкінці листопада 22 листопада компанія Grayscale подала форму S-3 для спотової реєстрації біткойн ETF, намагаючись конвертувати GBTC.

Переїзд відбувається після a засідання між Відділом торгівлі та ринків SEC і Grayscale. Керівники Grayscale, включаючи генерального директора Майкла Зонненшайна, обговорили запропоновану NYSE Arca зміну правил щодо лістингу та торгівлі акціями Grayscale Bitcoin Trust (BTC) відповідно до правила 8.201-E NYSE Arca.

Після того, як суддя звернувся до SEC з проханням переглянути запити Grayscale щодо перетворення його біткойн-трасту на спотовий біткойн-ETF, відбулися конструктивні дискусії щодо затвердження спотового біткойн-ETF, першого в Сполучених Штатах. Тим часом інші гіганти, такі як BlackRock і Fidelity, також беруть участь у гонці за те, щоб першими затвердити свій спотовий біткойн ETF.

Читайте також: Суд відхилив апеляцію Сема Бенкмана-Фріда про звільнення

Ось що змінилося в документації

Аналітик Bloomberg Джеймс Сейффарт сказав, що Grayscale вніс значні зміни в цю поправку порівняно з початковою заявкою. Він зазначив, що в додатку скорочено рядок, пов’язаний з касовими ордерами, і видалено сторінки розкриття ризиків.

«Схоже, вони скорочують цю конкретну заявку та повідомляють людям, що вони можуть просто переглядати фактори ризику в 10-ks, 8-ks і 10-Q, які вони вже подали/подали. Гадаю, немає причин дублювати S-3?»

Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) прагне до емітентів біткойн ETF використовувати грошові кошти на відміну від криптовалюти, оскільки дилери-брокери не можуть оперувати біткойнами. Однак у заявці Grayscale зазначено, що «викуп акцій згідно з касовими ордерами відбуватиметься лише за умови письмового схвалення спонсора на його власний розсуд».

Читайте також: Прокуратура США хоче, щоб Чанпен Чжао з Binance залишився в США, що далі?

✓ Поділитися:

Варіндер має 10-річний досвід роботи в секторі фінансових технологій, понад 5 років присвячений розробкам у сфері блокчейну, криптографії та Web3. Будучи ентузіастом технологій і аналітиком, він поділився своїми знаннями про революційні технології в понад 5000 новинах, статтях і роботах. Завдяки CoinGape Media Варіндер вірить у величезний потенціал цих інноваційних технологій майбутнього. Зараз він висвітлює всі останні оновлення та розробки в криптоіндустрії.

Представлений вміст може включати особисту думку автора та залежить від умов ринку. Проведіть дослідження ринку, перш ніж інвестувати в криптовалюти. Автор або публікація не несуть жодної відповідальності за ваші особисті фінансові втрати.Source link

Поділіться своєю любов'ю