Хакер KyberSwap DEX надсилає повідомлення в ланцюжку: «Будьте добрі», інакше

Експлуататор, що стоїть за крадіжкою криптовалюти на суму 46 мільйонів доларів проти KyberSwap, вимагав від своїх керівників і власників токенів пом’якшити ворожнечу, погрожуючи відкласти переговори, поки всі не стануть «більш цивільними».

У повідомленні в мережі адресовані Керівництву KyberSwap, власникам токенів і постачальникам ліквідності 28 листопада експлуататор сказав, що планує опублікувати заяву про потенційну угоду з KyberSwap 30 листопада, але не зробить цього, якщо бойові дії триватимуть.

«Я сказав, що готовий вести переговори. Натомість я отримував (в основному) погрози, терміни та загальну недружелюбність від виконавчої команди», — сказали вони.

«Якщо припустити, що до мене й надалі ставитимуться вороже, ми можемо перенести зустріч на пізніший термін, коли всі почуватимемося більш ввічливо», — попередили вони.

Команда KyberSwap — міжланцюжкова децентралізована біржа — спочатку запропонувала угоду про баунті, згідно з якою хакер повертає 90% коштів за всі експлойти, дозволяючи хакеру залишити решту 10%.

Але після того, як хакер не виконав негайно, вони погрозили подати позов до суду.

«Ми звернулися до правоохоронних органів і служби кібербезпеки щодо цієї справи. У нас є ваші сліди, щоб відслідковувати вас», – команда KyberSwap сказав у повідомленні в ланцюжку від 25 листопада, додавши:

«Тож для вас буде краще, якщо ви приймете першу пропозицію з нашого попереднього повідомлення, перш ніж правоохоронні органи та служби кібербезпеки вас вистежать».

KyberSwap також повідомила хакеру, що запустить публічну програму винагород, щоб заохотити всіх, хто надає інформацію для підтримки правоохоронних органів, що може призвести до їх арешту та повернення коштів користувачів.

Команді KyberSwap вже вдалося повернути 4,67 мільйона доларів 46 мільйонів доларів США 26 листопада від операторів передових ботів, яким вдалося отримати близько 5,7 мільйонів доларів у криптовалюті з пулів KyberSwap у мережах Polygon і Avalanche.

Команда ще не відповіла на останнє повідомлення експлойтера на X (раніше Twitter) і, імовірно, чекає нової угоди, запропонованої хакером.

пов’язані: KyberSwap оголошує про потенційну вразливість, повідомляє LP якомога швидше

Через день після злому 22 листопада експерт з децентралізованих фінансів Даг Колкітт сказав використав зловмисник «збій нескінченних грошей» для здійснення «складного та ретельно спроектованого використання смарт-контракту» в кількох мережах, що реалізують пули KyberSwap.

Кошти використовувалися з мереж Avalanche, Polygon і Ethereum, а також мереж рівня 2 Arbitrum, Optimism і Base.

KyberSwap працює в Kyber Network, центрі ліквідності на основі блокчейну, який агрегує ліквідність у різних блокчейнах і дозволяє обмінювати токени без посередників.

Журнал: Це ваш розум на криптовалюті: зловживання психоактивними речовинами зростає серед криптотрейдерів