Халвінг біткойна встановлений для 4/20 — чи BTC також перевищить 69 тисяч доларів?

Халвінг біткойна швидко наближається, і деякі вважають, що він може відбутися 20 квітня. (Так, ви правильно прочитали.)

Хоча передбачити точний час може бути важко, цитує CoinGecko Блок-крісло дані—відображаються що халвінг біткойна може відбутися 20 або 21 квітня.

Якщо довгоочікувана подія справді припаде до святкового «дня трави» спільноти марихуани, це, безсумнівно, призведе до появи багатьох мемів у вже мем-важка сфера.

Але чи досягне його ціна історичного максимуму в листопаді 2021 року в 69 044 долари? Дехто в криптосвіті каже, що коли навпіл приходить, ціна Bitcoin (BTC) буде сидіти на місці.

Інші, тим часом, мають розповів Розшифрувати що BTC досягне нових висот.

Квітневе скорочення вдвічі означатиме це гірники— тим, хто контролює мережу та карбує нові монети, винагорода буде скорочена з 6,25 BTC до 3,125 BTC за кожен блок, який вони обробляють, щоб стримувати інфляцію біткойнів.

За 15-річну історію активу він пережив три рази навпіл. Кожна подія призвела до стрибка цін. До першої половини 2012 року BTC коштував 12,35 доларів. Через рік ціна монети становила 964 долари.

Перед наступним халвінгом у 2016 році BTC торгував за $663. Лише через рік його вартість зросла до 2500 доларів.

Останній халвінг, який відбувся 11 травня 2020 року, BTC оцінювався в 8500 доларів. Наступного року послідував зростання, і наступного року найбільша цифрова монета зросла до історичного максимуму в 69 000 доларів США.

Цього року найбільший цифровий актив, безумовно, різко зріс: ціна Bitcoin становить 49 800 доларів США на момент написання цієї статті, після того, як учора він перевищив 50 000 доларів США вперше з грудня 2021 року.

Майнінг запаси також підскочив. Але може знадобитися час, перш ніж BTC справді досягне нових історичних максимумів. «Поки рано говорити», — сказав трейдер Алекс Крюгер Розшифрувати, додавши, що трейдерам доведеться врахувати інші фактори, перш ніж ми досягнемо дати квітня.

Скотт Норріс, співзасновник біткойн-майнера LSJ Ops, сказав, що інші макроекономічні фактори, наприклад те, чи знижує Федеральна резервна система процентні ставки, можуть зіграти свою роль.

«Шанси того, що BTC досягне Місяця до квітня, низькі», — сказав він, додавши, що запуск біржових фондів (ETF) і попит з боку інституцій спричиняють сплеск цін зараз, але це може не тривати після удвічі в квітні. .

Принаймні, не відразу. Зростання ціни BTC після попередніх уловлень завжди відбувалося відразу після цієї події.

Це означає, що ви не можете розраховувати на продовження поточної висхідної траєкторії в короткостроковій перспективі.

Редаговано Раян Озава.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю