Халвінг біткойна завершено. 3 криптовалюти, які варто купити зараз.

Три цифрові активи готові до значних здобутків після останньої події біткойн-халвінгу. Тут є криптовалюта на будь-який смак.

Четвертий удвічі з Bitcoin (BTC -0,13%) Винагороди за майнінг є в книгах, і криптосвіт вирує. З огляду на зниження рівня інфляції біткойнів і збільшення дефіциту, експерти прогнозують стрибок цін, який може охопити весь ринок.

Халвінг означає, що майнери тепер отримують менше біткойнів для підтвердження транзакцій, що робить кожну цифрову монету більш цінною. Очікується, що це призведе до зростання цін протягом наступного року або близько того, якщо припустити, що попит на біткойн залишиться стабільним або зросте. Без такої реакції ринку майнінг стає збитковим, а система обробки транзакцій ламається.

Це, очевидно, гарна новина для інвесторів у біткойн. Провідна криптовалюта повинна бути першою у вашому списку, якщо ви сьогодні вперше занурюєтеся в криптоводи.

Натхненник інвестицій у розвиток Кеті Вуд з ARK Invest погоджується: Ефект гальвування інфляції від циклів наполовину плюс поява спотових біржових фондів біткойн (ETF) має підштовхнути ціну біткойна до 1,5 мільйона доларів або більше до 2030 року.

На думку Вуда, більш агресивне впровадження біткойна у фінансовому співтоваристві може підняти ціну монети аж до 3,8 мільйона доларів. І я не думаю, що вона в цьому помиляється. Питання лише в тому, як швидко традиційні банкіри сприймуть все більш цифрову глобальну економіку.

Але біткойн — не єдина криптовалюта, яка зараз в грі. Ethereum (ETH 0,25%) і Полкадот (КРАПКА -1,04%) також здаються мені чудовими довгостроковими інвестиціями – з зовсім інших причин.

Ethereum

Біткойн і Ethereum часто рухаються разом. Їхні графіки цін майже збігаються, за винятком того, що довгострокові прибутки Ethereum, як правило, трохи вищі:

Ціна біткойна дані по YCharts.

Це відбувається з кількох причин:

  • Ринкові настрої щодо біткойнів мають тенденцію забарвлювати весь крипторинок. Коли найстаріше та найвідоміше ім’я в бізнесі пише заголовки, сама ідея цифрових валют отримує місце в публічних дискусіях. Таким чином, Ethereum їздить на своєму більшому двоюрідному браті досить прямим шляхом.
  • Ethereum також є криптопіонером. Його смарт-контракти додають цінності для ширшої галузі, і багато популярних цифрових валют насправді Токени ERC20 в мережі Ethereum. Розробники, як правило, беруться за роботу над розробкою додатків і програм, які залежать від смарт-контрактів, коли криптовалюти надихають заголовки, тому має сенс, що провідна платформа смарт-контрактів повинна перевершити простий профіль зберігання вартості Bitcoin.

Тож я очікую, що Ethereum послідує тому ж прикладу з майбутнім підвищенням ціни біткойна, додавши до суміші додаткову порцію адреналіну. Медведі аналітики зазначають, що сьогодні у Ethereum багато конкурентів, на чолі з швидшими Солана (SOL 0,65%) і Кардано (ADA -0,93%) системи.

Але Ethereum має багаторічну перевагу на ці потенційні заміни та набагато більший ринковий слід. І не забувайте, що блокчейн Ethereum знаходиться в середині тривалого процесу оновлення, прискорюючи виконання контрактів і додаючи нові функції.

Король цифрових контрактів може в кінцевому підсумку розділити криптотрон із кількома суперниками, але тут є місце для кількох значних переможців.

Полкадот

Якщо Ethereum є турбованим двійником графіків біткойна, то Polkadot відіграє роль недооціненої та недорогої альтернативи. За останні два роки ціни на біткойни зросли більш ніж удвічі, але Polkadot впав на 34% за той самий період:

Графік цін на біткоіни

Ціна біткойна дані по YCharts.

все ж Полкадот здається, готовий виступити найближчим часом. Це офіційна екосистема блокчейн Фонд Web3, і Інтернету, як ми його знаємо, здається, назріла нова архітектура. Епоха гігантів соціальних мереж починає відчувати себе втомленою.

Завдяки зосередженню на ідеалах Web3 і сумісності між різними блокчейн-системами Polkadot унікально готовий перемогти в майбутніх кардинальних змінах. Проект Polkadot спрямований на створення децентралізованого Інтернету, залучення розробників і проектів, яким потрібні розширені функції в більш особисту еру онлайн-взаємодії.

Polkadot начебто загубився в ринковому шумі зараз, оскільки інвестори не бачать особливих доказів того, що революція Web3 наближається. Я розглядаю ковзаючу ціну як широко відкрите вікно для купівлі, яке налаштовує Polkadot на більший відсоток прибутку від нижчої бази.

З огляду на те, що біткойни вдвічі підвищили загальні настрої ринку, зараз може бути ідеальний час для цього інвестуйте в Polkadot із безглуздою знижкою.

Андерс Байлунд має позиції в Bitcoin, Cardano, Ethereum, Polkadot і Solana. The Motley Fool має позиції та рекомендує Bitcoin, Cardano, Ethereum і Solana. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю