Інвестор Ден Тап’єро каже, що ринок біткойнів бичатиме у третьому інінгу, прогнозує зростання BTC на 200% – ось хронологія

Макроінвестор і менеджер фонду Ден Тап'єро вважає, що цикл бичачого ринку для біткойна (BTC) все ще перебуває на початковій стадії.

Генеральний директор інвестиційної компанії 10T Holdings розповідає його 114 500 підписників на платформі соціальних медіа X, що біткойн може злетіти втричі від поточної вартості протягом наступних року або двох.

«Ціна BTC знову консервативна. Лише в 3 рази протягом наступних 12-24 місяців. Бичачий ринок зараз лише в третьому інінгу».

Оскільки в бейсбольній грі є дев’ять подач, він припускає, що зростання біткойна триватиме деякий час. Він також говорить можлива волатильність цін, але інвестори повинні «триматися за дороге життя» (HODL), термін, який використовується для заохочення криптоінвесторів не продавати, коли ціни падають.

«Третій інінг цього бичачого ринку біткойнів… щонайменше 12-24 місяці до цього циклу зростання. Ігноруйте короткочасні хитання. Це сезон ходлів».

Минулого місяця інвестор сказав Бичачий ринок біткойнів був у другому інінгу.

«Я думаю, що ми перебуваємо в другому інінгу цього бичачого ринку, тому я був би набагато більше стурбований і вважав, що там [could be] можливі проблеми, якби я відчував, що ми в сьомому інінгу, восьмому інінгу. Підвищення консенсусу на рівні 75%-80% – я маю на увазі, що це проблема, але, можливо, [it] просто означає, що у вас є короткочасна корекція. Ми тут тільки починаємо».

Інвестор раніше сказав Цього року біткойн може злетіти десь від 150 000 до 200 000 доларів. І поки він думає цього циклу будуть короткострокові корекції біткойна, він не передбачає, що біткойн коли-небудь опуститься до рівня 20 000 доларів.

«Якщо ви говорите, чи думаю я, що ми повернемося до мінімумів у 20 000, 18 000 доларів у біткойнах, я цього зовсім не бачу».

На момент написання статті біткойн торгується за 63 665 доларів, що на 4% менше за останні 24 години.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які втрати, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: MidjourneySource link

Поділіться своєю любов'ю