ІТ-директор Valkyrie очікує затвердження спотового біткойн ETF вже наприкінці листопада

Валькірія Про це ETF.com заявив головний інвестиційний директор (CIO) Стівен МакКлург 2 листопада що регулятори можуть затвердити спотовий біткойн ETF до кінця місяця.

МакКлург сказав, що він очікує, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) надішле другий запит на коментарі різним заявникам спотових біткоін ETF найближчими тижнями. SEC раніше запитувала коментарі, починаючи з кінець вересня. Повідомляється, що цього тижня компанія Valkyrie оновила власну заявку.

ІТ-директор сказав, що після того, як SEC надішле ці нові запити, вона може схвалити необхідні документи 19b-4 наприкінці листопада. Ці заявки стосуються запропонованих змін правил, які дозволять біржам розміщувати спотовий біткойн (BTC) ETF, про які йдеться.

МакКлург сказав, що цей графік схвалення «ймовірно, означає запуск у лютому» у 2024 році, оскільки SEC може попросити фірми додати більше деталей до інших документів S-1 перед остаточним запуском.

Порозрядно – «обнадійливий»; очікує 50 мільярдів доларів протягом п’яти років

ETF.com також отримав заяву від Побітово ІТ-директор Метт Хоуган, який сказав, що «з надією» щодо планів його компанії запустити спотовий біткоін ETF.

Хоуган прокоментував певні питання, зазначивши, що «маніпулювання ринком все ще є потенційним каменем спотикання», і зазначив, що «опіка не [necessarily] обгортка».

Хоча інші заявники намагалися вирішити проблеми, пов’язані з маніпулюванням ринком, запровадивши угоди про спільне використання даних спостереження, зокрема з Coinbase, Bitwise менш оптимістичний у цьому питанні. Хуган зробив подібні заяви коли Bitwise оновив свою заявку наприкінці вересня, припустивши, що такі угоди можуть не відповідати вимогам.

Обидва керівники також надали оцінки щодо суми вартості, яку можуть залучити незавершені кошти. МакКлург спрогнозував, що попит на спотові біткойн ETF досягне 10 мільярдів доларів протягом чотирьох-восьми тижнів після їх запуску. У той же час Hougan прогнозував понад 50 мільярдів доларів надходжень протягом п’яти років, зважених на наступні роки.

Інші претенденти на ETF також підвищують очікування

Valkyrie Investments і Bitwise є одними з приблизно десяти фірм, які претендують на те, щоб запропонувати перші спотові біткойни біржові фонди в США

Остання партія пропозицій була значною мірою викликана великим менеджером активів BlackRock, який подав свою спотову заявку Bitcoin ETF на 15 червня. Кілька інших обнадійливих керуючих активами розробили власні програми за моделлю BlackRock.

В інших місцях відтінки сірого привернули оптимізм через a юридична перемога що змусить SEC переглянути його заявку ETF. Однак план Grayscale передбачає перетворення існуючого фонду GBTC на ETF і значно відрізняється від більшості інших заявок, що очікують на розгляд.

Source link

Поділіться своєю любов'ю