Колишній голова SEC назвав схвалення біткойн ETF «неминучим»

Під час виступу на CNBC “Squawk Box” у понеділок вранці колишній голова SEC Джей Клейтон сказав, що вважає схвалення потенційного спотового ETF для біткойнів вирішеним.

«Я вважаю, що схвалення неминуче… і я думаю, що нема чого вирішувати», — сказав Клейтон.

У 2017 році Дональд Трамп висунув Клейтона на посаду голови Комітету з цінних паперів і цінних паперів, але наприкінці 2020 року він подав у відставку.

Ближче до кінця свого терміну Клейтона SEC принесла звинувачення проти Ripple через очевидну незареєстровану пропозицію цінних паперів. З тих пір і Ripple, і SEC були такими вручав часткові перемоги, коли суддя виносив рішення що програмний продаж токена XRP не був інвестиційним контрактом.

SEC також просив зняти звинувачення проти генерального директора Ripple Бреда Гарлінгхауса та колишнього керівника Крістіана Ларсена ще в жовтні.

Детальніше: Інвестори є «очевидними переможцями», оскільки боротьба за комісію ETF у біткойнах стає у центрі уваги

Відтоді Клейтон залучився до криптопростору. У 2021 році він увійшов до консультативної ради на платформі зберігання криптовалют Fireblocks. Він має був активним голосом в дискусіях про регулювання криптовалюти — а тепер і про кілька незавершених заявок на спотові ETF для біткойнів.

Компанія Grayscale не отримала схвалення спотового ETF для біткойнів всюди Термін Клейтона. У цьому сегменті Клейтон, здається, натякає на те, що він, здавалося б, повернувся на подачу.

«П’ять років тому були розпродажі речей, були драбини, були всілякі речі, які ви не хотіли б робити доступними для широкої публіки», — сказав Клейтон.

SEC Клейтона відхилила заявки на запуск біткойн-ETF під час його перебування на посаді.

Рішення щодо потенційних спотових біткойн ETF очікується пізніше цього тижня. Комісія з цінних паперів і цінних паперів має прийняти рішення до 10 січня щодо пропозиції ETF біткойна від Ark 21Shares. Потенційні емітенти вже подав реєстраційні документи зі змінами деталізація гонорарів та інших ключових деталей в очікуванні можливого рішення.

Біткоїни ціна у понеділок перевищив 47 000 доларів, оскільки інвестори очікують схвалення SEC кількох спотових біткойн-ETF.

Нинішній голова SEC Гарі Генслер поставив X нитка У понеділок вранці окреслено деякі ризики, пов’язані з інвестуванням у криптовалюту, додано пальне на припущення, що рішення агентства неминуче.


Не пропустіть наступну велику історію – приєднуйтесь до нас безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень.

Source link

Поділіться своєю любов'ю