Конфлікт без банків змушує засновників спалювати токени та відокремлюватися від DAO

На тлі триваючої суперечки навколо медіа криптовалюти Bankless і пов’язаної з нею децентралізованої автономної організації (DAO), BanklessDAO, засновники Bankless запропонували відокремити бренд від DAO.

Співзасновники Bankless Девід Хоффман і Райан Шон Адамс планують подати пропозицію щодо управління BanklessDAO, щоб розділити дві організації. Співзасновники перейшли до X (раніше Twitter) 26 листопада оголосити що вони також планують спалити всі свої токени BanklessDAO (BANK) на задній частині цієї пропозиції.

Рішення Хоффмана та Адамса відокремити Bankless від BanklessDAO стало відповіддю на критику спільноти заявки BanklessDAO на грант від Arbitrum. Подано 20 листопада програма попросила 1,82 мільйона токенів Arbitrum (ARB) від Arbitrum, проекту масштабування рівня 2 для блокчейну Ethereum. На момент написання статті ця сума становить близько 1,8 мільйона доларів США. відповідно до даних CoinGecko.

«Занепокоєння полягає в тому, що BanklessDAO не зможе зробити такі амбітні пропозиції, не використавши вагу бренду Bankless, який вони не виробляли, не є їхнім і не повинен отримувати від цього вигоди», — написав Хоффман.

Спільнота BanklessDAO поспішно розкритикувала ініціативу, причому багато членів DAO зазначили, що пропозиція вимагає майже два мільйони ARB для написання контенту без надання детальної інформації про те, як будуть витрачені гроші. У відповідь BanklessDAO скоєний переглянути пропозицію скоротити однорічний грант до трьох місяців і надати чіткі KPI та основні етапи.

Освітня та адаптаційна кампанія BanklessDAO для Arbitrum. Джерело: фонд Arbitrum

Суперечка між прихильниками та противниками пропозиції швидко загострилася в соціальних мережах. Деяким коментаторам подобається генеральний директор Delegate Cash Foobar під псевдонімом обвинувачений Засновники Bankless «викрадання законності», вдаючи, що BanklessDAO абсолютно не пов’язаний з Bankless.

Трохи біткоіни (BTC) ентузіасти також люблять Pledditor критикували Безбанківські засновники за те, що вони заявили, що «вони не шахраї», маючи на увазі Хоффмана та Адамса, які просували такі проекти, як Nexo. «Пізніше вони пояснили, що їм заплатили 31 тисячу за продаж Nexo, а не 250 тисяч», — написав Pledditor.

пов’язані: Azuki DAO змінює бренд на Bean, оскільки припиняє позов проти засновника

Співзасновник Bankless Адамс відповів на критику, підкресливши, що називати творців шахраями за розміщення реклами, по суті, намагатися споживати продукти безкоштовно. Він також заявив, що платні передплатники завжди фінансували місію Bankless.

Bankless, заснована в 2019 році, є крипто-медійною компанією, яка сприяє впровадженню безбанківських грошових систем і їх обізнаності. У травні 2021 року Bankless запущено Bankless DAO, децентралізоване співтовариство для координації та просування безбанківських ЗМІ, і запустило токен BANK.

У квітні 2023 року засновники Bankless оголосив він залучав фонд венчурного капіталу в розмірі 35 мільйонів доларів для інвестування в компанії на початковій стадії Web3.

Журнал: Чи є DAO надмірно розкрученими та непрацездатними? Уроки з передової