Крик дня «Біткойн — найкраща застава» – MishTalk

Сьогоднішній твіт про три найважливіші способи використання біткойна привернув мою увагу. Давайте обговоримо три способи використання.

Біткойн як застава

«Біткойн є найкращою заставою, оскільки ціна на нього встановлюється 24 години на добу, і його можна переказувати 24 години на добу. Щось скептики пропускають».

Кілька слів про волатильність

Використання чогось нестабільного як застави зрештою призведе до маржинальних вимог і примусового продажу.

Це катастрофа, яка чекає, щоб статися, якщо припустити, що біткойн дійсно використовується як застава.

Тут приймають біткойни

Що стосується транзакцій, майже 100 відсотків транзакцій з біткойнами є купівлею та продажем біткойнів, іншими словами, спекуляціями.

Більшість решти біткойн-транзакцій насправді є прихованими фіатними транзакціями.

З: Що на практиці означає «Bitcoin Accepted Here»?
Відповідь: У переважній більшості випадків продавець, який бере біткойн, негайно конвертує його в долари, євро або місцеву валюту.

Таким чином, купівля чогось за біткойни – це перевага доларам (хороші ціни в доларах, євро тощо), а не біткойнам. Ці транзакції негативно впливають на ціну біткойна.

За іронією долі, це добре для ціни біткойна, що люди люблять тримати його для спекулятивного підвищення курсу.

Що таке HODLing?

HODLing — це припущення про те, що біткойн є основним активом, який завжди зростатиме з часом у довгостроковій перспективі, незважаючи на рекордну волатильність як активу.

Майже загальне, ~100-відсоткове використання біткойна — це спекуляція. Але нестабільність є перевагою для справжніх віруючих, які можуть із задоволенням купити провал.

Така волатильність робить його жахливим для використання застави та дуже сумнівним для використання транзакцій (окрім виведення готівки після великого пробігу, сподіваючись на зниження).

Я підозрюю, що багато шанувальників біткойнів приймуть більшість із того, що я щойно сказав, якщо вони будуть чесними й розумітимуть, що насправді означає використання біткойнів для покупки чогось.

Моє наступне речення буде більш суперечливим.

Зменшення половини в основному не має значення

Халвінг не зменшує пропозиції біткойнів. Це холодний факт, з яким люди борються.

Пропозиція біткойна — це кожен коли-небудь видобутий біткойн мінус втрачені ключі. Зміна половини темпи зростання пропозиції біткоіни.

Подібним чином запас золота становить кожну коли-небудь вироблену унцію за вирахуванням монет, втрачених у морі, похованих і забутих, використаних у комерційних цілях або для пломбування зубів, а тепер на звалищах.

Я б не вагався припустити, чи більше втрачених ключів, ніж втраченого золота у відсотках.

Незважаючи на це, зараз ми знаходимося в точці, де швидкість збільшення пропозиції біткойнів менша, ніж швидкість збільшення пропозиції золота.

Скільки біткойнів в обігу?

Якщо припустити, що ці цифри достатньо точні, приблизно 94 відсотки біткойнів, які коли-небудь будуть видобуті, уже видобуто.

Подальше зменшення вдвічі дозволить розібрати наступні 6 відсотків пропозиції протягом все більш тривалих періодів часу.

Для всіх практичних цілей поточне постачання є кінцевим постачанням. Таким чином, з математичної точки зору, майбутні половини не можуть реально мати значення.

«Хто ще чекає 2028?»

Як це може мати значення?

Як не дивно, один із способів того, що це має значення, це якщо люди вірять, що це має значення. Ажіотаж навколо переполовину подібний до ажіотажу про поділ акцій.

Але така реакція триває недовго. Тож тепер ми маємо з нетерпінням чекати ажіотажу, який поширюється все далі й далі в майбутнє.

Можливо, наступний ажіотаж, який є настільки далеким, є чистим психологічним негативом. Куплю в 2027 році менталітет.

Монетарна політика біткойнів?!

Біткойн не має монетарної політики. Це не гроші і, ймовірно, ніколи ними не будуть через той простий факт, що жоден великий уряд ніколи не передасть монетарну політику активу, який він не контролює.

Уряди можуть легко сквош Bitcoin.

Це ще одне твердження факту, яке біткойнери відкинуть. Але якби уряд заборонив купівлю та продаж біткойнів (або оподатковував це до біса), не було б іншого способу використовувати цей біткойн, окрім прямого бартеру.

Ви можете залишити свій біткойн, але це буде марно, крім прямого обміну, оскільки жоден торговець не прийме його. Не було б способу перевести фіатні гроші в або з біткойна. Крапка. Якщо ви не згодні, дайте відповідь на це запитання: Як залучити гроші в біткойни, якщо уряди не дозволяють цього або оподатковують це?

Це не реалістично обговорюється. Тим не менш, я очікую безглуздих спроб спростування, заснованих на половинчастих заходах Китаю чи будь-якого іншого.

Справжнє питання полягає не в тому, чи зможуть уряди знищити біткойн, а в ймовірності цього.

Раніше я думав, що це станеться. Тепер ні. Але все залежить від того, чи стане біткойн коли-небудь настільки високим, що уряди почнуть боятися біткойна. Чим вища ціна біткойна, тим імовірніша реакція уряду.

Транзакція, застава та трикутник HODL

Для того, щоб біткойн отримав широке визнання в транзакціях і як забезпечення, волатильність і спекуляції є ворогом.

З метою спекуляції та купівлі падіння HODLing, волатильність є активом, а не шкодою.

Тим часом стає все більш очевидним, що біткойн є одним із найбільш, якщо не найбільш, спекулятивних винайдених речей.Source link

Поділіться своєю любов'ю